CityHost.UA
Допомога і підтримка

Замовлення додаткових послуг (IP, ліцензії, моніторинг)

У разі необхідності, Ви можете замовити й підключити до свого виділеного чи віртуального сервера додаткові послуги. В перелік додаткових послуг входять:

 

Додаткова адреса(-си) IPv4

За замовчуванням всі VDS та DS сервери штатно комплектуються однією виділеною адресою IPv4. В залежності від того, чи у Вас VDS, чи DS сервер, до нього може бути підключена деяка кількість додаткових IPv6 адрес. Максимум додаткових адрес для VDS — 2 шт, для DS в Україні — 2 шт, для DS в Німеччині — 6 шт. Вартість додаткових адрес додається до базової вартості сервера. Під час підключення здійснюється одноразовий платіж для виділення ІРv4 адреси та закріплення її за сервером.

 

Додаткові ліцензії RDP

За замовчуванням Windows Server надає обмежену кількість одночасно активних сесій віддаленого робочого столу. У разі необхідності підключення до сервера більшої кількості користувачів RDP це може бути реалізовано шляхом замовлення додаткових ліцензій RDP. Більш детальний опис послуги [за посиланням].

 

Послуга моніторингу навантаження

Ми здійснюватимемо цілодобовий моніторинг працездатності сервера і навантаження на його фізичні ресурси, як от диск, процесор, мережа тощо. Якщо навантаження підвищиться, або щось вийде з ладу — ми повідомимо Вас про це в режимі електронної пошти, СМС або дзвінка на контактний номер телефону, аби Ви завчасно могли вжити відповідних дій, щодо усунення проблеми.

 

Послуга адміністрування та моніторингу

Дана послуга пропонує 3 години роботи нашого системного адміністратора на Вашому сервері на місяць та включає в себе пакет моніторингу навантаження. Наші співробітники проведуть необхідні роботи на Вашому сервері згідно з узгодженим технічним завданням. Перелік доступних робіт для проведення на сервері доступний [за посиланням].

 

Як здійснити замовлення додаткових послуг

Замовити додаткові послуги можна як на етапі замовлення сервера, відмітивши відповідні пункти послуг, так й опісля замовлення сервера в панелі керування сервером.

 

Для замовлення додаткових послуг перейдіть в [панель керування cp.cityhost.ua] - перейдіть в панель керування свого сервера - перейдіть на вкладку [основна інформація] - знайдіть блок [додаткові послуги] та натисніть [замовити]

 

 

Будь ласка, зверніть увагу на наступні важливі моменти:

 

Вартість додаткових послуг розраховується виходячи з терміну дії сервера в місяцях.

 

При продовженні сервера термін дії додаткових послуг буде так само подовжено — їх вартість буде включена у базову вартість сервера.

 

Додаткові послуги можуть бути замовлені тільки на продовженому сервері. Мінімальний термін дії сервера для замовлення додаткових послуг — 6 днів.

 

У разі скасування додаткової послуги повернення коштів не проводиться.