CityHost.UA
Допомога і підтримка

Термін дії послуг?

Ми продовжуємо зберігати сервісні резервні копії деяких послуг ще певний час. Якщо Вашу послугу було протерміновано та видалено, будь ласка, зверніться до технічної підтримки, для уточнення можливості її відновлення з сервісної резервної копії.

 

Послуги хостингу та VDS можуть бути тимчасово розблоковані для використання навіть після їх значного протермінування в панелі керування. 

 

Віртуальний хостинг

деактивується на -1 день після закінчення терміну дії;

видаляється за несплату на -96 день;

тестовий хостинг деактивується на -1 день;

тестовий хостинг видаляється за несплату на -15 день;

 

VDS сервер

деактивується на -1 день після закінчення терміну дії;

видаляється за несплату на -21 день;

тестовий VDS деактивується на -1 день;

тестовий VDS видаляється за несплату на -3 день;

 

DS сервер в Україні 

деактивується на -1 день після закінчення терміну дії;

доступний для відновлення ще 10 днів;

 

DS сервер в Німеччині

деактивується на 0 день терміну дії;

видаляється за несплату на -1 день без можливості відновлення;

 

Файлове сховище

деактивується на 0 день терміну дії;

видаляється за несплату на -1 день без можливості відновлення;

 

 

Для вашої зручності та безперервного користування нашими сервісами рекомендуємо підключити функціонал автоматичної оплати послуг, з детальною інструкрією можна ознайомити у статті Послуги за підпискою.

 

Також для більшої зручності ви можете додати наш Telegram бот, як додатковий канал зв'язку і ми будемо надсилати сповіщення про закінчення терміну дії послуг також у месенджер. У статті Як додати додаткові контакти для отримання сповіщень описана покрокова інструкція, як це зробити. 

 

Ми зі свого боку завжди намагаємося йти Вам назустріч, щоб уникнути призупинення роботи сайтів і видалення файлів, завжди заздалегідь попереджаючи про закінчення терміну дії послуг по email, telegram чи дзвінками. Рекомендуємо заздалегідь оплачувати послуги будь-яким зручним способом.

 

Для послуг віртуального хостингу та VDS серверів з розсташуванням в Україні у нас є можливіть активувати послугу Екстра День з відтермінуванням оплати. Детально описано у Екстра День: активація послуги з відкладеною оплатою


Схожі статті