CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як додати додаткові контакти для отримання сповіщень

За замовчуванням всі системні сповіщення технічного чи фінансового характеру відправляються нашою системою на електронну пошту, яка була вказана під час реєстрації акаунту, так звану реєстраційну пошту.

 

При потребі отримувати копії системних сповіщень на додаткові електронні пошти, наприклад особисті пошти технічного спеціаліста чи бухгалтера, ви можете додати їх в блоці додаткових контактів в налаштуваннях облікового запису за посиланням — cp.cityhost.ua/myinfo

 

Як додати додаткові контакти

 

Увійдіть у свій особистий кабінет Налаштування Акаунт або скористайтесь цим посиланням.

 

 

В блоці додаткові контакти натисніть кнопку +

 

 

У вікні що відкриється оберіть Тип Email

 

У поле Email введіть електронну пошту, на яку потрібно надсилати сповіщення.

 

У полі Група оберіть категорії сповіщень, які потрібно надсилати — технічні, фінансові чи обидва. Для виділення обох груп просто обведіть їх мишею, або клацніть на обидва із затисненою клавішею CTRL на клавіатурі.

 

Коли всі поля заповнені — натисніть кнопку Далі.

 

 

На електронну пошту, що ви вказали буде відправлено код підтвердження відвідайте вказану пошту введіть отриманий код в поле Код підтвердження натисніть кнопку Зберегти.

 

 

Якщо код підтвердження вказано вірно, зазначену електронну пошту буде додано до списку додаткових контактів, а на неї приходитимуть ті ж сповіщення, що і на реєстраційну пошту (в залежності від обраної групи сповіщень)