CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як встановити безкоштовний SSL сертифікат для сайту?

 

Як встановити безкоштовний SSL

 

1. Перейдіть в панель керування хостингом потрібного сайту ? натисніть кнопку Керування ? Перейдіть на вкладку SSL

 

2. навпроти пункту Free SSL натисніть кнопку Замовити

 

 

3. У вікні що відкрилось можна вибрати додаткові псевдоніми (аліаси) для яких також потрібно виписати SSL-сертифікат. За замовчуванням SSL виписується тільки для основного домену та його аліасу www. Якщо додаткові псевдоніми обирати не потрібно просто натисніть кнопку Замовити.

 

 

4. Якщо DNS записи домену налаштовано вірно — SSL сертифікат буде виписано незабаром, а ви побачите повідомлення про успішне підключення.

 

 

5. На цьому етапі SSL-сертифікат вже виписано, але відвідувачі сайту все ще відвідуватимуть версію сайту без SSL-сертифіката, аби примусово спрямувати всіх користувачів на захищену версію сайту увімкніть Переадресацію на HTTPS клацнувши на перемикач. Даний перемикач працює для 99% випадків, про те для деяких CMS вмикати HTTPS переадресацію потрібно саме в адмінці сайту.

 

 

Зверніть увагу!

 

Якщо ви отримуєте помилку, що домен або псевдонім не спрямований на сервер і ви лише нещодавно зареєстрували або направили домен на хостинг, спробуйте пізніше, оскільки глобально DNS могли ще не оновитися.

 

Для успішного виписування SSL-сертифіката сайт повинен працювати та повертати HTTP статус 200. Якщо сайт повертатиме інші статуси, як от 301, 302, 404 або Could not resolve host — SSL не буде виписано.

 

Домен та піддомен (псевдонім) www повинні бути коректно спрямовані на сервер хостингу через А-запис. У разі використання АААА-записів вони повинні вести на один і той самий сервер хостингу, якщо сервери в записах різнитимуться, ви отримаєте помилку що домен не направлений на сервер хостингу.


Схожі статті