CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як замовити платний SSL сертифікат для сайту?

 

Замовити платний SSL сертифікат можна на сторінці - https://cityhost.ua/ssl/ або через свою панель керування меню SSL - Сертифікати - Замовити SSL:

 

 

Обираємо сертифікат для сайту:

 

 

Після вибору сертифіката з'явиться форма, яку потрібно заповнити, вказавши дані фізичної особи, чи організації. Дані власника домену повинні збігатися з даними в профілі для SSL, що заповнюється.

 

Повинні бути заповнені всі поля, для фізичних осіб у полі назву організації потрібно прописати ПІБ. Звертайте увагу на формат заповнення номера телефону а також метод верифікації, їх представлено 3 види у випадаючому меню - це по email (попередньо має бути створена скринька з назвою admin@****), file (потрібно буде створити текстовий файл із вмістом буде доступно після замовлення) та по dns (підтвердження через додавання запису в домені, якщо домен припаркований на наших NS, тоді запис буде створено автоматично).

 

 

 

Після замовлення сертифіката буде відображатися зведена таблиця з даними про замовлення, тут же можна буде змінити спосіб підтвердження, якщо раніше було обрано метод верифікації помилково:

 

 

Перевірка даних сертифікату здійснюється кожні 15 хвилин.


Після перевірки, може зайняти від кількох годин, сертифікат можна буде завантажити собі, або відразу встановити:

 

 

 

Після встановлення потрібно буде підключити перенаправлення на HTTPS в меню Хостинг 2.0 - Управління - Мої сайти - Управління - SSL - Перенаправлення на HTTPS - повзунок Увімк.


Приємної роботи!
Схожі статті