CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як користуватись файловим менеджером

Як відкрити файл?

Клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Якщо це файл який ви редагуєте, не забудьте зберегти зміни кнопкою Зберегти в нижній частині вікна редагування.

 

Як переходити між папками?

Клацніть на папку, щоб відкрити її. Щоб повернутися на попередній рівень (назад), просто натискайте кнопку зі стрілочкою угору у верхній частині списку файлів.

 

Як перейменувати файл?

Клацніть на файл правою кнопкою миші, перейдіть в меню Властивості, у вікні що відкриється змініть ім'я файлу та клацніть кнопку Зберегти.

 

Як скопіювати/вирізати файл?

Клацніть на файл правою кнопкою миші та оберіть потрібну дію , далі перейдіть в потрібну папку і натисніть кнопку Вставити в верхній частині екрану (або в меню правої кнопки миші)

 

Як видалити файл?

Клацніть на файл правою кнопкою миші або відмітьте галочками, видалити файл можна в меню правої кнопки миші або червоною кнопкою Видалити в верхній частині екрану.

 

Як завантажити файл з хостингу на комп'ютер?

Клацніть правою кнопкою миші на файлі й оберіть опцію Завантажити. Важливо пам'ятати, що ви можете завантажити лише окремі файли. Якщо вам потрібно завантажити цілу папку, перед тим [заархівуйте її].

 

Як створити папку або пустий файл?

Клацніть на відповідну кнопку у верхній частині файлового менеджера, або скористайтесь меню правою кнопкою миші, клацнувши на область списку файлів.

 

Як відсортувати список файлів по назві, розміру чи даті останньої зміни?

Клацніть на відповідну назву стовпця у верхній частині списку файлів, сортування виконується в алфавітному порядку та від найменшого до найбільшого розміру або часу зміни файлу.


Схожі статті