CityHost.UA
Допомога і підтримка

Архівування та розархівування файлів

Розархівування файлу

 

Файли які можна розархівувати на хостингу відображається відповідною іконкою:

 

 

Для розархівування файлу-архіву клацніть на нього правою кнопкою миші та оберіть пункт Видобути архів 

 

 

У вікні що відкриється буде запитано, що робити у випадку, якщо в папці на хостингу вже містяться файла з таким іменем як в архіві: Перезаписати або Пропустити. Якщо ви видобуваєте архів вперше і перезапис файлів не є критичним для вас, клацніть Перезаписати. Якщо ж вам потрібно розпакувати нові файли та разом з тим зберегти існуючі файли на хостингу з таким самим іменем як в архіві, клацніть Пропустити.

 

Як тільки архів буде розпаковано система сповістить вас про це повідомленням в правому нижньому куті екрана відповідним повідомленням:

 

 

Архівування файлів

 

Ви маєте змогу заархівувати як один файл чи папку, так і декілька відмітивши необхідні файли галочкою в списку файлів. Після того як файли було обрано, натисніть правкою кнопкою миші на будь-який обраний файл і оберіть пункт меню Створити архів або натисніть аналогічну кнопку у верхньому меню файлового менеджера.

 

 

Система запропонує ввести ім'я для архіву, який буде створено і розміщено на хостингу. Введіть ім'я файлу та натисніть кнопку Створити.

 

 

Як тільки архів буде створено система сповістить вас про це повідомленням в правому нижньому куті екрана відповідним повідомленням:

 


Схожі статті