CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як перенести сайт з одного акаунту на інший

Для перенесення сайту між двох акаунтів необхідно перенести файли сайту і бази даних в новий за допомогою копіювання.

Найпростіший спосіб - замовити резервну копію:


- Потрібно перейти в свою панель управління, відкрити Хостинг 2.0 - Управління - BACKUP.
- Відкрити меню, що випадає "отримати інформацію про наявність резервних копій" - WWW (файли сайту).
- Відкрити "Бази даних" і відзначити потрібну БД.
- Натиснути на кнопку "Архивировать"

 

 

Після створення копії прийде лист на зареєстрований email "Архівація даних хостингу ch **** завершено" і посилання на скачування архіву.

Після скачування архіву собі на ПК, переходимо в свій новий хостинг-акаунт, відкриваємо Хостинг 2.0 - Управління - Сайти (1) - Додати сайт (2).

 

 

Важливо! Сайт повинен бути вилучений, або перейменований в старому хостинг-аканті, інакше в новий Ви його додати не зможете (див. Скріншот)

Тепер нам потрібно залити файли сайту і базу.

    - Переходимо в меню FTP, знаходимо вхід в файл-менеджер і заливаємо архів (автоматично створену папку www можна видалити, тому що в архіві ця папка вже буде і всередині неї буде папка з вашим сайтом), докладніше в інструкції - https: // cityhost.ua/support/hosting/rabota-s-ftp/kak-raspakovat-arhiv-na-hostinge/
    - Далі нам треба буде залити базу даних (база в створеному архіві буде розташована в папці mysql_backup), для цього створюємо нову базу, відкриваємо PhpMyAdmin і імпортуємо дамп БД.
   -  Після того як все фізично перенесено на новий акаунт потрібно перепідключити конфіги сайту, тому що зі зміною акаунта змінилася його назва. У кожної CMS є свій конфігурацілнний файл, де прописані дані для підключення до БД. У нас представлені інструкції для Worpress і Opencart.

Якщо для Вашої CMS немає інструкції або бажаєте, щоб ми виконали перенос сайту замість вас - зверніться в нашу технічну підтримку для ознайомлення з умовами. 

Приємної роботи!


Схожі статті