CityHost.UA
Допомога і підтримка

Що робити якщо мій сайт заблокований браузером, що містить небезпечну ПО?

Більшість сучасних браузерів використовують оновлювані онлайн-списки шахрайських сайтів: ресурсів, що містять фішинг або небезпечний для ПО відвідувачів контент (віруси). Причиною додавання сайту в дані списки зазвичай є наявність шахрайського контенту, проте можливі і помилкові потрапляння.

 

У разі якщо при вході на сайт Ви бачите сторінку на червоному тлі з попередженням "Обережно шкідливе ПО" - це означає що Ваш сайт був внесений до такого списку, Вам необхідно ознайомиться з причинами додавання в списки і вжити заходів з видалення небажаного контенту. Онлайн списки шахрайських сайтів періодично обновляються і в разі якщо контент був видалений з ресурсу - незабаром його розблокують, так само є варіант прискорити розблокування.

 

 

 

Chrome, Firefox, Safari

Дані браузери використовують Google SafeBrowsing API. Для зняття блокування Google необхідно виконати наступні дії:

 

  1. Перейдіть на цю сторінку.
  2. Введіть URL вашого сайту і дійте далі згідно відображуваним інструкцій (можливо, буде потрібно створення свого аккаунта в даному сервісі).
  3. Google перевірить, чи є на сайті вірус, і попросить завантажити карту сайту. Якщо ви виконали всі необхідні дії, протягом 1-2 діб блокування з вашого сайту буде знята.

 

Opera

Захист від фальшивих сайтів використовує дані, що надаються ресурсами Netcraft і PhishTank, а захист від шкідливого коду забезпечує TRUSTe. Якщо ваш сайт позначений одним з перерахованих ресурсів як шахрайський, Opera буде відображати відповідну помилку із зазначенням списку ресурсів, де числиться ваш сайт. Вам необхідно перейти за посиланням і слідувати подальшим інструкціям.

 

IE 8

Якщо фільтр SmartScreen розпізнає ваш сайт як шахрайський, для видалення сайту з чорних списків необхідно у вікні попередження натиснути «Повідомити про відсутність загроз на цьому сайті» ( «Report that this site does not contain threats») для переходу на веб-сайт зворотного зв'язку з корпорацією Microsoft і виконати запропоновані інструкції.

 

Також можна перевірити ваш сайт через сервіс, який є партнером таких компаній як Google, PayPal, Mozilla, AOL, Trend Micro, Sunbelt Software. Даний сервіс збирає повідомлення про потенційно небезпечні сайти від своїх партнерів.


Схожі статті