CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен ZHYTOMYR.UA

Реєстрація домена zhytomyr.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну zhytomyr.ua в

Вартість домену zhytomyr.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 233.00
Трансфер 163.00
Відновлення 466.00
Особливості zhytomyr.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домен ZHYTOMYR.UA — це регіональний домен третього рівня, який є частиною української доменної зони .UA. Він створений для відображення інформації та послуг, пов'язаних з Житомиром та Житомирською областю. Це робить його ідеальним вибором для місцевих підприємств та організацій, що прагнуть підкреслити свій зв'язок з містом або регіоном.

Для яких сайтів підійде домен Житомира ZHYTOMYR.UA

Домен ZHYTOMYR.UA відмінно підходить для різноманітних сайтів, що мають зв'язок з Житомиром та його областю. Реєстрація домену Житомира — оптимальне рішення для місцевих підприємств, організацій, туристичних агенцій, новинних порталів, блогів про Житомир та багато іншого.

Цей домен створює відчуття локальності та довіри серед місцевої аудиторії та може привернути більше уваги до вашого веб-проекту.

Варто зауважити, що у житомирського домена є дзеркальний аналог, створений на основі російськомовної назви міста — ZHITOMIR.UA. Але оскільки з червня 2022 року Cityhost не реєструє російськомовні домени, пропонуємо вам віддати перевагу домену ZHYTOMYR.UA, в якому зафіксована правильна назва Житомира, перекладена з української мови, а не з російської. Якщо ж ви вже маєте сайт на домені ZHITOMIR.UA, ви завжди можете перенести його на українізовану адресу без втрати трафіку, скориставшись нашою інструкцією

Також для користувачів з міста Житомир доступні скорочені домени ZT.UA.

Переваги реєстрації доменів Житомира

Реєстрація домену ZHYTOMYR.UA має декілька переваг, зокрема:

 • Географічна прив'язка — домен ZHYTOMYR.UA демонструє ваш зв'язок з містом Житомиром, що може бути важливим для місцевих бізнесів та організацій.

 • Привабливість для місцевої аудиторії — місцеві користувачі, шукаючи інформацію про товари та послуги в Житомирі, відразу зрозуміють, що сайт із доменом ZHYTOMYR.UA відноситься до заклвду, який знаходиться неподалік від них.

 • Можливості для SEO — доменна зона ZHYTOMYR.UA може сприяти покращенню рейтингу вашого сайту в пошукових системах, особливо для місцевого пошуку.

Трохи з історії житомирського домена ZHYTOMYR.UA

Доменна зона ZHYTOMYR.UA була запроваджена з метою розвитку інтернет-простору Житомира та його області. Вона була відкрита для реєстрації 1 жовтня 2023 року і стала популярним вибором для місцевих компаній, що прагнуть підкреслити свій зв'язок з містом та привернути увагу місцевої аудиторії.

Домени ZHYTOMYR.UA стали важливим елементом місцевої онлайн-спільноти, допомагаючи підвищити обізнаність про місто, його культуру та послуги, які надаються в ньому.

Переваги реєстрації zhytomyr.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації zhytomyr.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен zhytomyr.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.