CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен ZT.UA

Реєстрація домена zt.ua за 233.00 грн.

Показувати ціну zt.ua в

Вартість домену zt.ua
Реєстрація 233.00
Продовження 233.00
Трансфер 190.00
Відновлення 1100.00
Особливості zt.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домен zt.ua відноситься до регіональних доменів третього рівня і призначений для жителів міста Житомир, а також бізнесу, який орієнтується на вказаний регіон. Яких би то не було обмежень на реєстрацію домену zt.ua немає. Щоб купити домен в zt.ua досить упевнитися в наявності вільного адреси.

Для кого zt.ua?

Перш за все, домен zt.ua призначений для жителів міста Житомир і відповідної області.

Однак, звучне закінчення домену zt.ua дозволяє розташувати в зазначеній доменній зоні ресурс практично будь-якої тематики. На сьогоднішній день доменна зона zt.ua тримає сайти автомобільної, регіональної та інших тематик.

Реєстрація доменної зони zt.ua вигідна з наступних причин:

 • Доступна ціна. Купити ресурс в доменній зоні zt.ua можна по вкрай доступною ціною. Реєстрація при цьому може бути на дуже тривалий термін - до десяти років. Втім, якщо необхідно, допускається купити ресурс в доменній зоні zt.ua і на менш значний термін - один рік.
 • Якісний трафік. Сайти, розташовані в доменній зоні zt.ua залучають якісний регіональний трафік. Доменна зона zt.ua затребувана бізнесом, який присутній в місті Житомир, а також некомерційними організаціями, які ведуть діяльність у зазначеному регіоні.
 • Ефективне просування. Пошукові системи наділяють ресурси з доменної зони zt.ua певними перевагами при просуванні в регіонах. Це зручно. Великий бізнес може використовувати доменну зону zt.ua як інструмент регіональної присутності нарівні з іншими сегментами українського інтернету.
 • Звучне ім'я. Сегмент zt.ua володіє великою кількістю вільних імен. Серед них без проблем можна підібрати підходяще для будь-якої тематики.

Для тих, хто бажає відобразити на адресі свого сайту повну назву Житомира, радимо звернути увагу на домен ZHYTOMYR.UA.

Трохи з історії zt.ua

Хоча спочатку сегмент zt.ua призначався виключно для населення зазначеного регіону, з часом ситуація змінилася. Сьогодні існує розвивається сегмент інтернету, в якому, проте, ще збереглося безліч красивих корисних імен.

Щоб скористатися ними рекомендується звернутися до нас, в компанію CityHost. Ми відрізняємося якісним сервісом і широким асортиментом додаткових послуг. Серед них хостинг, продовження володіння, обслуговування.

Щоб стати власником ресурсу на найбільш вигідних умовах, рекомендується уважно стежити за оновленнями на сайті.

Переваги реєстрації zt.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації zt.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен zt.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.