CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен VINNYTSIA.UA

Реєстрація домена vinnytsia.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну vinnytsia.ua в

Вартість домену vinnytsia.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 159.00
Трансфер 108.00
Відновлення 318.00
Особливості vinnytsia.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домен VINNYTSIA.UA — це локальний домен третього рівня у доменній зоні UA, який існує для представлення місцевих бізнесів, організацій, приватних сайтів жителів міста Вінниця та його області в онлайн-світі. Він відкриває широкі можливості для розвитку бізнесу, просування послуг та зміцнення зв'язку з місцевою спільнотою.

Зареєструвати домен VINNYTSIA.UA дуже просто, адже вся процедура відбувається автоматично і не потребує надання документів для підтвердження офіційного оформлення бізнесу. Імена у зоні Вінниці доступні всім охочим — потрібно тільки перевірити домен на доступність, заповнити форму реєстрації та оплатити рахунок. У системі Cityhost є багато можливостей оплатити послугу всього за пару хвилин — виписка квитанції, Приват24, MonoPay, LiqPay.

Для яких сайтів підійде домен Вінниці VINNYTSIA.UA

Є безліч різних типів і тематик сайтів, для яких варто купити домен VINNYTSIA.UA. Головне, щоб вони були пов'язані з містом Вінниця або Вінницькою областю. Це можуть бути інтернет-магазини, блоги, сайти візитки компаній та установ різних напрямів: 

 • Освітні заклади та навчальні центри — домен VINNYTSIA.UA ідеально підходить для сайтів шкіл, університетів, курсів підготовки та інших освітніх закладів, що працюють у місті Вінниця та області.

 • Місцеві культурні та розважальні заклади — театри, кінотеатри, музеї, атракціони та інші культурні установи Вінниці можуть скористатися доменом VINNYTSIA.UA для привертання відвідувачів та просування своєї діяльності.

 • Медичні та спортивні заклади — лікарні, клініки, фітнес-центри, спортивні клуби та інші установи можуть використовувати домен VINNYTSIA.UA для привертання клієнтів та підвищення своєї видимості в мережі.

Переваги реєстрації домену VINNYTSIA.UA очевидні — в першу чергу це низька ціна та якісне технічне обслуговування доменної зони, завдяки чому ви зможете легко просувати сайт у пошукових системах. Домен VINNYTSIA.UA вказує на прив'язку до міста Вінниця та Вінницької області, що допомагає залучити цільову аудиторію з цього регіону.

Оскільки Cityhost є ініціатором дерусифікації доменів України, ми не реєструємо зросійщені домени, такі як VINNICA.UA. Натомість пропонуємо купити домен Вінниці з правильною українською транслітерацію — VINNYTSIA.UA, або ж скористатися скороченою версією VN.UA.

Також ми створили рекомендацію з перенесення сайту на новий домен без втрати трафіку — вона допоможе тим, хто вирішив українізувати свою адресу.

Трохи з історії вінницького домена VINNYTSIA.UA

Домен VINNYTSIA.UA був створений з метою підтримки розвитку місцевого Інтернет-середовища та підвищення присутності міста Вінниця в українській інтернет-спільноті. Він відображає правильне написання назви міста Вінниця, транслітероване з української мови, а не з російської. 

Якщо вам потрібно купити домен VINNYTSIA.UA, звертайтеся до нас в Cityhost. Ми готові допомогти вам у реєстрації домену та надати повний спектр послуг для розвитку вашого онлайн-проекту.

Переваги реєстрації vinnytsia.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації vinnytsia.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен vinnytsia.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.