CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен VN.UA

Реєстрація домена vn.ua за 177.00 грн.

Показувати ціну vn.ua в

Вартість домену vn.ua
Реєстрація 177.00
Продовження 177.00
Трансфер 129.00
Відновлення 354.00
Особливості vn.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

VN.UA — регіональна доменна зона другого рівня. Складова частина українського домену .UA. Територіально відноситься до Вінниці та Вінницькій області і допомагає організаціям просувати послуги в даному регіоні.

Щоб купити VN.UA, досить перевірити наявність вільних імен в даній доменній зоні для реєстрації.

Для кого VN.UA?

При створенні VN.UA передбачалося, що доменна зона буде орієнтована на бізнес, який присутній в конкретній частині України. Сьогодні VN.UA використовується комерційними та некомерційними структурами, державними і адміністративними установами.

Сайти, розташовані в цій доменній зоні, відмінно використовуються для будь-якої тематики, будь то комерційна, культурна, загальноосвітня або якась інша. Також VN.UA затребувана організаціями, які мають представництва в різних регіонах, коли для кожного регіону вигідно купити окремий домен.

Додаткова перевага доменної зони VN.UA в доступній вартості придбання, легкості продовження. Пошукові системи віддають перевагу регіональним сайтам при ранжируванні в зазначеному місті.

VN.UA вам підходить, якщо ви вибираєте доменну зону за такими ключовими критеріями:

 • Регіональний трафік, тобто Вам потрібен трафік з Вінниці.

 • Доступність реєстрації і покупки домену. Ви хочете купити доступний за ціною домен.

 • Свобода вибору імені. Безліч вільних звучних і яскравих імен для вашого сайту.

Трохи з історії VN.UA

Домен VN.UA - один з перших регіональних доменів України. Купити вказаний домен можна з 1995 року. Доступний як для фізичних, так і для юридичних осіб. Купуються домени на термін від одного до двох років. На такий же час можливе продовження.

Зручність реєстрації доменного імені в зоні VN.UA забезпечило популярність і швидкий розвиток зазначеної зони. Існуючи вже понад чверть століття, VN.UA залучає нових клієнтів.

Також VN.UA застосовується організаціями, чий рід діяльності пов'язаний з виробництвом або торгівлею вина. Якщо компанія займається саме цим і розташована в Вінниці, доменна зона VN.UA - найкраще рішення як з технічної, так з економічної точок зору.

Компанія CityHost - офіційний реєстратор доменних імен. З нашою допомогою можна як купити адресу в VN.UA, так і автоматично продовжити вже наявну.

Переваги реєстрації vn.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації vn.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен vn.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.