CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен VN.UA

Реєстрація домена vn.ua за 369.00 грн.

Показувати ціну vn.ua в

Вартість домену vn.ua
Реєстрація 369.00
Продовження 369.00
Трансфер 129.00
Відновлення 354.00
Особливості vn.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

VN.UA — регіональна доменна зона другого рівня. Складова частина українського домену .UA. Територіально відноситься до Вінниці та Вінницькій області і допомагає організаціям просувати послуги в даному регіоні.

Щоб купити VN.UA, досить перевірити вільні домени в даній доменній зоні для реєстрації.Також для користувачів доступний домен VINNYTSIA.UA із повною україномовною назвою міста Вінниця.

Для кого VN.UA?

При створенні VN.UA передбачалося, що доменна зона буде орієнтована на бізнес, який присутній в конкретній частині України. Сьогодні VN.UA використовується комерційними та некомерційними структурами, державними і адміністративними установами.

Сайти, розташовані в цій доменній зоні, відмінно використовуються для будь-якої тематики, будь то комерційна, культурна, загальноосвітня або якась інша. Також VN.UA затребувана організаціями, які мають представництва в різних регіонах, коли для кожного регіону вигідно купити окремий домен. 

Додаткова перевага доменної зони VN.UA в доступній вартості придбання, легкості продовження. Пошукові системи віддають перевагу регіональним сайтам при ранжируванні в зазначеному місті.

VN.UA вам підходить, якщо ви вибираєте доменну зону за такими ключовими критеріями:

 • Регіональний трафік, тобто Вам потрібен трафік з Вінниці.

 • Доступність реєстрації і покупки домену. Ви хочете купити доступний за ціною домен.

 • Свобода вибору імені. Безліч вільних звучних і яскравих імен для вашого сайту.

Трохи з історії VN.UA

Домен VN.UA - один з перших регіональних доменів України. Купити вказаний домен можна з 1995 року. Доступний як для фізичних, так і для юридичних осіб. Купуються домени на термін від одного до двох років. На такий же час можливе продовження.

Зручність реєстрації доменного імені в зоні VN.UA забезпечило популярність і швидкий розвиток зазначеної зони. Існуючи вже понад чверть століття, VN.UA залучає нових клієнтів.

Також VN.UA застосовується організаціями, чий рід діяльності пов'язаний з виробництвом або торгівлею вина. Якщо компанія займається саме цим і розташована в Вінниці, доменна зона VN.UA - найкраще рішення як з технічної, так з економічної точок зору.

Компанія CityHost - офіційний реєстратор доменних імен. З нашою допомогою можна як купити адресу в VN.UA, так і автоматично продовжити вже наявну.

Переваги реєстрації vn.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації vn.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен vn.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.