CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен RIVNE.UA

Реєстрація домена rivne.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну rivne.ua в

Вартість домену rivne.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 399.00
Трансфер 164.00
Відновлення 594.00
Особливості rivne.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 1 роки
Мінімальна кількість символів в імені 0

Домен RIVNE.UA призначений для розміщення сайтів міста Рівне та Рівненської області. Це можуть бути комерційні веб-ресурси, приватні інформаційні сайти, місцеві ЗМІ або майданчики громадських організацій чи державних установ.

Зареєструвати домен RIVNE.UA вільно може будь-яка фізична або юридична особа без надання додаткових документів. Потрібно відзначити, що підбір домену, його реєстрація та оплата автоматизовані, процедура проста і займає всього кілька хвилин.

Доменна зона RIVNE.UA має російськомовний аналог ROVNO.UA, обидві зони дзеркальні по відношенню одна до одної. Це означає, що маючи, наприклад, домен blog.rovno.ua, аналогічну адресу blog.rivne.ua зможе зареєструвати тільки один користувач — для всіх інших система буде показувати сповіщення, що домен зайнятий.

Оскільки з червня 2022 року ми не реєструємо російськомовні домени, рекомендуємо звернути увагу саме на домен RIVNE.UA та відмовлятися від зросійщених еквівалентів назв міст, які досі присутні в нашому інтернеті 

Також ми створили інструкцію, яка допоможе перевести сайт на правильний український домен без втрати трафіку у випадку, якщо сайт уже був розміщений на російськомовному домені.

Для яких сайтів підійде рівненський домен RIVNE.UA

Купити домен RIVNE.UA можна для будь-якого домену, який пов’язаний з містом Рівне або Рівненської області. 

Це можуть бути сайти місцевого бізнесу — майстерень із виготовлення меблів або ремонту побутової техніки, закладів харчування, манікюрних салонів тощо. Також домен RIVNE.UA підійде для веб-ресурсів, присвяченим краєзнавству, цікавим місцям регіону, творчим об’єднанням, волонтерським та благодійним фондам. На домені RIVNE.UA можна розмістити і сайти органів місцевої влади або комунальних підприємств. 

Які переваги дає реєстрація домену RIVNE.UA:

 • Завдяки присутності назви міста Рівне в адресі сайту ваші користувачі зможуть легко запам’ятати домен. 

 • Назва доменної зони лаконічна та проста в написанні, тому ви зможете без проблем усно продиктувати адресу сайту по телефону або в особистій розмові.

 • Користувачі одразу зрозуміють, що ваш бізнес знаходиться в Рівному та спрямований в першу чергу на роботу з місцевими клієнтами.

 • У доменній зоні є багато вільних імен, зокрема з популярними ключами.

Трохи з історії домену Рівного RIVNE.UA

На початку 1990-х років для рівненських сайтів можна було використати лише домени в зоні ROVNO.UA, а у 1996 для цієї мети з’явився скорочений домен RV.UA.

Доменна зона для користувачів міста Рівне з’явилася не так давно — у лютому 2015 року. З тих пір кожний охочий може зареєструвати домен Рівного з правильним україномовним написанням назви міста.

Переваги реєстрації rivne.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації rivne.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен rivne.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.