CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен RV.UA

Реєстрація домена rv.ua за 399.00 грн.

Показувати ціну rv.ua в

Вартість домену rv.ua
Реєстрація 399.00
Продовження 399.00
Трансфер 230.00
Відновлення 594.00
Особливості rv.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Доменна зона rv.ua - регіональний сегмент другого рівня, відноситься до міста Рівне та Рівненської області. Реєстрація в доменній зоні rv.ua відкрита для всіх, які б то не було обмеження відсутні.

На сьогоднішній день доменна зона rv.ua - один з найбільш швидкозростаючих сегментів українського інтернету.

Для кого домен rv.ua?

Перш за все, доменна зона rv.ua призначена для використання в регіоні. Саме ці домени вирішують купити для розміщення ресурсів, які орієнтуються безпосередньо на вказаний регіон.

Однак, доменна зона rv.ua дає більше можливостей. Тут однаково добре розташовуються бізнес ресурси і сайти некомерційних організацій. Доменна зона rv.ua - гарант успіху інтернет ресурсу.

Існує кілька основних причин купити домен в доменній зоні rv.ua:

Простота просування. Реєстрація в доменній зоні rv.ua - перевага при ранжируванні сайтів пошуковими системами. Якщо адміністрація сайту потребує суворо регіональному трафіку, домен rv.ua - ідеальне рішення.
Звучне ім'я. Реєстрація в rv.ua - прекрасний спосіб отримати звучне ім'я свого ресурсу. Різноманітність допустимих імен дозволяє кожному підібрати найбільш підходяще.
Доступні ціни. Купити адреса в rv.ua можна за доступними демократичними цінами. Додаткова перевага в тому, що оплатити адреса в rv.ua можна відразу за десять років.
Різноманітність цілей і завдань. Оскільки діапазон вільних імен в rv.ua вкрай широкий, допускається можливість створення сайту практично для будь-якої цільової аудиторії.

Трохи з історії домену rv.ua

Спочатку адреси в призначалися тільки для жителів зазначеного регіону, а також присутніх в ньому компаній.

Однак, з часом сегмент став наповнюватися ресурсами, які безпосередньо не мають відношення до зазначеного регіону. Сьогодні тут можна відшукати сайти з найрізноманітніших тематик. Серед ресурсів зустрічаються бізнес сайти, некомерційних і громадських організацій, а також інформаційні ресурси.

Популярність сегмента привела до того, що деякими гравцями він вже розглядається не як регіональний, а як загальноукраїнський.

Щоб замовити послугу рекомендується скористатися реєстратором CityHost. Ми пропонуємо хостинг, продовження володіння ресурсом, а також додаткові послуги. Детальніше ви можете ознайомитися у наших консультантів.

Переваги реєстрації rv.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації rv.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен rv.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.