CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен NIKOLAEV.UA

Ми не реєструємо русифіковані домени для міст. Натомість пропонуємо зареєструвати домен з правильною українською транслітерацією mk.ua. Детальніше про дерусифікацію доменів ви можете прочитати за цим посиланням.

Показувати ціну nikolaev.ua в

Вартість домену nikolaev.ua
Продовження 299.00
Трансфер 180.00
Відновлення 598.00
Особливості nikolaev.ua
IDN
Максимальний строк реєстрації 1 роки
Мінімальна кількість символів в імені 0

Домен nikolaev.ua належить до регіональних доменів другого рівня і призначений для відповідного міста та області. Реєстрація імен у nikolaev.ua повністю вільна.

Все, що потрібно для того, щоб купити домен nikolaev.ua - перевірити наявність вільних імен.

Для кого nikolaev.ua?

Домен nikolaev.ua використовується переважно жителями однойменного міста і компаніями, чия діяльність розрахована на зазначену категорію населення. Домени nikolaev.ua користуються попитом завдяки інтуїтивно зрозумілій прив'язці, легкості запам'ятовування і великій кількості доступних імен.

Реєстрація відкрита на термін від одного року до десяти років. Іноді вигідно купити ім'я в доменній зоні nikolaev.ua відразу на тривалий термін щоб позбутися від необхідності думати про своєчасне продовження імені в доменній зоні nikolaev.ua.

Серед інших причин популярності доменної зони nikolaev.ua виділяють:

 • Простота просування. Завдяки наявності регіональної прив'язки, ресурси в доменній зоні nikolaev.ua просуваються простіше. Пошукові системи наділяють зазначені сайти певною перевагою при видачі в регіоні. Саме тому, за інших рівних, ресурс, розташований в доменній зоні nikolaev.ua буде стояти вище по регіону.
 • Доступні ціни. Доменна зона nikolaev.ua це ще і спосіб придбати дійсно якісне ім'я за доступними цінами. При цьому популярність доменної зони nikolaev.ua означає також і довіру користувачів, а отже прихід нових відвідувачів на якісно зроблений сайт.
 • Інші причини. Серед інших причин популярності доменної зони nikolaev.ua можна виділити звучне ім'я, можливість приватного володіння і т. П.

Трохи з історії nikolaev.ua

Незважаючи на те, що спочатку сегмент nikolaev.ua створювався для жителів зазначеного міста, з часом широта тематик збільшилася і тут вже стали зустрічатися ресурси, які абсолютно не прив'язані до конкретного населеного пункту. Причина криється в популярності сегмента як такого.

Щоб купити ім'я в nikolaev.ua за мінімальними цінами, рекомендується звернутися до нас, в компанію CityHost. Ми пропонуємо доступні ціни на реєстрацію, а також ряд додаткових послуг. Зокрема, ми пропонуємо якісний хостинг, переносимо ресурси з інших майданчиків і продовжуємо термін володіння ресурсом.

Переваги реєстрації nikolaev.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації nikolaev.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен nikolaev.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.