CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен LUGANSK.UA

Ми не реєструємо русифіковані домени для міст. Натомість пропонуємо зареєструвати домен з правильною українською транслітерацією luhansk.ua. Детальніше про дерусифікацію доменів ви можете прочитати за цим посиланням.

Показувати ціну lugansk.ua в

Вартість домену lugansk.ua
Продовження 329.00
Трансфер 199.00
Відновлення 658.00
Особливості lugansk.ua
IDN
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Реєстрація доменів LUGANSK.UA

Домен LUGANSK.UA являє собою досить популярний регіональний домен України, який відноситься до доменів третього рівня зони .UA. Імена в цій доменній зоні активно використовуються для луганських адміністративних та громадських організацій, а також підприємств і компаній Луганської області.

Особливості домену LUGANSK.UA

Реєстрація в доменній зоні LUGANSK.UA можлива для будь-яких охочих користувачів на термін до 10 років, і в даному випадку підтримується реєстрація доменів кирилицею. Сам по собі домен LUGANSK.UA є альтернативним варіантом для заміни LG.UA, і імена в цій зоні менше зайняті.

Написання імені сайту при реєстрації його в домені LUGANSK.UA досить просте, і тому використання такої адреси для інтернет-ресурсу легке, що має значення для потенційних клієнтів різних компаній. Таке ім'я простіше запам'ятати.

Реєстрація LUGANSK.UA платна, і доступна в будь-якій країні. Найчастіше цією послугою користуються представники різних компаній або організацій Луганська та Луганської області, оскільки таке ім'я відразу дозволяє географічно визначити місцезнаходження та належність компанії.

Перед тим, як замовляти послугу, доведеться спершу перевірити, не зайняте вибране ім'я сайту в доменній зоні LUGANSK.UA.

Переваги реєстрації lugansk.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації lugansk.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен lugansk.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.