CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен LG.UA

Реєстрація домена lg.ua за 329.00 грн.

Показувати ціну lg.ua в

Вартість домену lg.ua
Реєстрація 329.00
Продовження 329.00
Трансфер 199.00
Відновлення 658.00
Особливості lg.ua
IDN
Час реєстрації До 24 годин
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

LG.UA - публічний домен другого рівня, призначений для сайтів міста Луганська та Луганської області. Зовнішня краса доменної зони і схожість на відому торгову марку розширюють можливості, що відкриваються перед власником ресурсу LG.UA.

Реєстрація домену в зоні LG.UA доступна всім бажаючим і не вимагає додаткових дозволів.

Щоб купити вільне ім'я, будь ласка, перевірте наявність відповідного домену в зоні LG.UA. Зручна перевірка, швидка реєстрація і покупка LG.UA доступна у нас, офіційного реєстратора доменних імен CityHost.

Для кого LG.UA?

Реєстрація адреси в доменній зоні відкрита всім бажаючим. Більшість вибирає LG.UA для просування сайтів в Луганську і Луганській області. Також LG.UA затребувана для комерційних структур і державних установ.

Якщо компанія працює в кількох регіонах України, актуально рішення купити домен в зоні LG.UA і в інших регіонах присутності компанії.

Схожість доменного імені з назвою відомої торгової марки спрощує просування сайтів в LG.UA, чия діяльність пов'язана з зазначеним брендом.

Більшість вибирає доменну зону LG.UA з наступних причин:

 • Доступність для просування. Якщо власник сайту очікує побачити український трафік або відвідувачів з Луганська, LG.UA - найбільш вигідна доменна зона. Легко купити, просто просувати - безумовні переваги LG.UA.

 • Великий вибір імен. У доменній зоні LG.UA допускається використання кириличних доменів. Це в ще більшій мірі збільшує кількість можливих адрес.

 • Легкість придбання. Щоб стати володарем ресурсу в доменній зоні LG.UA не потрібно ніяких додаткових дозволів.

Трохи з історії LG.UA

Доменна зона LG.UA - одна з перших регіональних, що з'явилися на території України. Спочатку передбачалося, що буде використовуватися виключно жителями зазначеного міста і області, але краса і милозвучність привели до підвищення інтересу і попиту до зазначеної зони з боку клієнтів з самих різних регіонів країни.

Кирилічні домени (так звана підтримка IDN) стали підтримуватися не відразу. Їх впровадження - спосіб ще більше підвищити поширення доменної зони і сприяти розвитку даного сегменту українського інтернету.

Щоб придбати звучну адресу LG.UA, досить звернутися до CityHost, офіційного реєстратора доменних імен. Доступні ціни та вигідні умови співробітництва - відмінні риси реєстратора. Реєстрація LG.UA вібдувається на один рік з можливістю подальшого автоматичного продовження.

Переваги реєстрації lg.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації lg.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен lg.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.