CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен KHMELNYTSKYI.UA

Реєстрація домена khmelnytskyi.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну khmelnytskyi.ua в

Вартість домену khmelnytskyi.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 199.00
Трансфер 140.00
Відновлення 398.00
Особливості khmelnytskyi.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

KHMELNYTSKYI.UA належить до доменних імен третього рівня та призначений для використання мешканцями міста Хмельницький та Хмельницької області. Це регіональний домен, підпорядкований національній доменній зоні UA. Це дешеві домени, але одночасно вони надійні та ефективні для просування не менше, ніж будь-які популярні міжнародні чи тематичні доменні імена.

Крім того, для мешканців Хмельницького доступні ще дві доменні зони:

 • Скорочений KM.UA

 • Русифікований KHMELNITSKIY.UA

Оскільки Cityhost є ініціатором дерусифікації доменів, ми не реєструємо російськомовні варіанти, але продовжуємо обслуговувати такі домени, якщо вони вже існують у нашій системі.

Замість русифікованого ми рекомендуємо вам зареєструвати домен KHMELNYTSKYI.UA, де використовується правильна українська транслітерація назви обласного центру.

Якщо у вас вже є веб-сайт з російськомовним доменом, ви можете безболісно перевести його на українську версію, не втрачаючи трафіку. Докладніше про це читайте в нашій статті.

Для яких сайтів підійдуть домени Хмельницького KHMELNYTSKYI.UA

Ви можете купити домен Хмельницького для будь-якого сайту, пов’язаного з цим містом або регіоном.

Ось кілька ідей, для яких сайтів реєстрація домену KHMELNYTSKYI.UA стане найбільш доцільною:

 • Туристичний портал — KHMELNYTSKYI.UA може бути центром уваги для туристів, які планують відвідати місто Хмельницький або регіон. Сюди можна включити інформацію про готелі, ресторани, туристичні маршрути, пам'ятки і багато іншого.

 • Місцеві новини — сайт з доменом KHMELNYTSKYI.UA може стати джерелом останніх новин, подій та інформації, що стосується Хмельницького. Від місцевих подій до політики та спорту — цей сайт може відображати широкий спектр інформації для мешканців міста та його гостей.

 • Бізнес-сайт — якщо ви плануєте започаткувати бізнес в Хмельницькому, домен KHMELNYTSKYI.UA може стати основою хорошої адреси для вашого веб-проекту.

 • Культурний проект — ви можете купити домен KHMELNYTSKYI.UA та розмістити на ньому онлайн-майданчик, який буде сповіщати мешканців міста про культурні події, фестивалі, виставки та інші мистецькі заходи, які відбуваються у Хмельницькому.

 • Сайти для державних установ та громадських організацій. 

Незалежно від того, чи ви плануєте створити сайт для туризму, місцевих новин, бізнесу чи культурного життя, домен KHMELNYTSKYI.UA може стати незамінною основою для вашого веб-проекту, підкреслюючи ваш зв'язок з цим прекрасним містом на заході України.

Трохи з історії хмельницького домену KHMELNYTSKYI.UA

Від початку Незалежності України для Хмельницького був доступний тільки русифікований домен KHMELNITSKIY.UA. Пізніше, у 1996 року, в доменній системі з’явилася скорочена дволітерна версія KM.UA, яка і зараз користується популярністю в хмельничан.

01.10.2023 року у користувачів з'явилася можливість реєструвати імена в доменній зоні KHMELNYTSKYI.UA, завдяки чому місцеві вебмайстри отримали можливість використовувати домени з правильним україномовним написанням назви міста.

Переваги реєстрації khmelnytskyi.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації khmelnytskyi.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен khmelnytskyi.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.