CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен KHARKOV.UA

Ми не реєструємо русифіковані домени для міст. Натомість пропонуємо зареєструвати домен з правильною українською транслітерацією kharkiv.ua. Детальніше про дерусифікацію доменів ви можете прочитати за цим посиланням.

Показувати ціну kharkov.ua в

Вартість домену kharkov.ua
Продовження 329.00
Трансфер 199.00
Відновлення 658.00
Особливості kharkov.ua
IDN
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

KHARKOV.UA - доменна зона, призначена переважно для жителів Харкова, Харківської області. Реєстрація домену в KHARKOV.UA вільна і купити ім'я може будь-хто. Мінімальний термін реєстрації становить один рік.

Доменна зона KHARKOV.UA швидко розвивається. Жителі міста та області, орієнтований на них бізнес і некомерційні організації прагнуть купити домен в KHARKOV.UA.

З червня 2022 року Cityhost.ua розвиває рух з дерусифікації доменів, тому ми не реєструємо домени, в яких зберігається російськомовне написання назви міста. Але ви можете продовжувати вже існуючі доменні імена. Як правильну альтернативу пропонуємо вам купити домен KHARKIV.UA, в якому відображається правильна транслітерація назви Харькова українською мовою.

Також ви можете вибрати для свого сайту скорочений варіант KH.UA - він так само призначений для харківських сайтів. 

Для кого KHARKOV.UA?

Переважно, доменна зона KHARKOV.UA призначена для тих, хто хоче отримати основний трафік із зазначеного регіону України.

Бізнес, інші організації, що працюють в декількох регіонах країни, реєструють адреси регіональних доменних зон для кожного представництва. KHARKOV.UA - прекрасний тому зразок.

Основні причини вибору доменної зони KHARKOV.UA:

 • Доступність. Реєстрація KHARKOV.UA займе лічені хвилини. Доступні імена латиницею і кирилицею. Конкретну адресу в KHARKOV.UA клієнт вибирає самостійно, в залежності від власних уподобань.
   
 • Низька ціна. Реєстрація домену відбувається, зазвичай, за привабливою для клієнта вартістю. Щоб купити відповідну адресу, досить перевірити ії доступність і переконатися в можливості реєстрації. Доменна зона надає можливість замовити домен абсолютно будь-якій людині без додаткових перевірок.
   
 • Легкість просування. Куплений домен в KHARKOV.UA оцінюється пошуковими системами як пріоритетний для ранжування в зазначеному регіоні. Бажаючі отримати трафік саме звідси, вибирають доменну зону KHARKOV.UA.

Трохи з історії KHARKOV.UA

Спочатку передбачалося використання KHARKOV.UA виключно харків'янами і орієнтованим на них бізнесом, а також регіональними некомерційними організаціями. Прямої заборони використання KHARKOV.UA в інших цілях ніколи не існувало, але передбачалося, що це так.

Згодом, KHARKOV.UA отримав більше поширення завдяки впровадженню імен російською та українською мовами. Це дозволило розширити список потенційних власників ресурсів у зазначеній доменній зоні.

CityHost - перевірений часом офіційний реєстратор доменних імен. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, доступні ціни та якісне обслуговування А також послуги хостингу та оренди виділених і віртуальних серверів.

Переваги реєстрації kharkov.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації kharkov.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен kharkov.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.