CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен KHARKOV.UA

Реєстрація домена kharkov.ua за 329.00 грн.

Показувати ціну kharkov.ua в

Вартість домену kharkov.ua
Реєстрація 329.00
Продовження 329.00
Трансфер 199.00
Відновлення 658.00
Особливості kharkov.ua
IDN
Час реєстрації До 24 годин
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

KHARKOV.UA - доменна зона, призначена переважно для жителів Харкова, Харківської області. Реєстрація домену в KHARKOV.UA вільна і купити ім'я може будь-хто. Мінімальний термін реєстрації становить один рік.

Доменна зона KHARKOV.UA швидко розвивається. Жителі міста та області, орієнтований на них бізнес і некомерційні організації прагнуть купити домен в KHARKOV.UA.

Для кого KHARKOV.UA?

Переважно, доменна зона KHARKOV.UA призначена для тих, хто хоче отримати основний трафік із зазначеного регіону України.

Бізнес, інші організації, що працюють в декількох регіонах країни, реєструють адреси регіональних доменних зон для кожного представництва. KHARKOV.UA - прекрасний тому зразок.

Основні причини вибору доменної зони KHARKOV.UA:

 • Доступність. Реєстрація KHARKOV.UA займе лічені хвилини. Доступні імена латиницею і кирилицею. Конкретну адресу в KHARKOV.UA клієнт вибирає самостійно, в залежності від власних уподобань.
   
 • Низька ціна. Реєстрація домену відбувається, зазвичай, за привабливою для клієнта вартістю. Щоб купити відповідну адресу, досить перевірити ії доступність і переконатися в можливості реєстрації. Доменна зона надає можливість замовити домен абсолютно будь-якій людині без додаткових перевірок.
   
 • Легкість просування. Куплений домен в KHARKOV.UA оцінюється пошуковими системами як пріоритетний для ранжування в зазначеному регіоні. Бажаючі отримати трафік саме звідси, вибирають доменну зону KHARKOV.UA.

Трохи з історії KHARKOV.UA

Спочатку передбачалося використання KHARKOV.UA виключно харків'янами і орієнтованим на них бізнесом, а також регіональними некомерційними організаціями. Прямої заборони використання KHARKOV.UA в інших цілях ніколи не існувало, але передбачалося, що це так.

Згодом, KHARKOV.UA отримав більше поширення завдяки впровадженню імен російською та українською мовами. Це дозволило розширити список потенційних власників ресурсів у зазначеній доменній зоні.

CityHost - перевірений часом офіційний реєстратор доменних імен. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, доступні ціни та якісне обслуговування А також послуги хостингу та оренди виділених і віртуальних серверів.

Переваги реєстрації kharkov.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації kharkov.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен kharkov.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.