CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен KHARKIV.UA

Реєстрація домена kharkiv.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну kharkiv.ua в

Вартість домену kharkiv.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 329.00
Трансфер 199.00
Відновлення 658.00
Особливості kharkiv.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домен kharkiv.ua відноситься до регіональних доменів третього рівня і формально призначений для жителів Харкова і Харківської області. При цьому, жодних обмежень на реєстрацію доменів kharkiv.ua немає. Купити може будь-який бажаючий після того, як переконається в наявності вільних імен.

Для кого kharkiv.ua?

За назвою видно, що домен kharkiv.ua призначений, в першу чергу, для харків'ян. Однак, сьогодні домен kharkiv.ua використовується також для інших завдань.

Тут можна зустріти ресурси з найрізноманітнішою тематикою: бізнес, громадські рухи, історія і все інше, що так чи інакше пов'язане з зазначеним містом і областю.

Сьогодні реєстрація в сегменті доменів kharkiv.ua має такі переваги:

Звучне призначення. Купити адреса в доменній зоні kharkiv.ua можна вже завдяки дійсно красивим назвам, які однаково добре підійдуть для ресурсів абсолютно будь-якої тематики, як інформаційних, так і комерційних.
Якісний трафік. Доменна зона kharkiv.ua спочатку призначена для населення зазначеного міста. Це означає також, що пошукові системи дають певні бонуси при просуванні ресурсів. Якщо сайт знаходиться в доменній зоні kharkiv.ua, при інших рівних, у видачі Харкова, він виявляється вище конкурентів.
Доступна ціна. Доменна зона kharkiv.ua дає можливість отримати привабливий адресу за мінімальною ціною. Відсутність яких би то не було обмежень на реєстрацію лише підвищує привабливість доменної зони kharkiv.ua.
Додаткові причини. У доменної зони kharkiv.ua багато інших переваг. Детальніше можна дізнатися у наших консультантів.

Трохи з історії kharkiv.ua

Хоча спочатку доменна зона kharkiv.ua призначалася практично виключно для жителів зазначеного міста, з часом інвестиційна привабливість доменної зони kharkiv.ua привела до підвищення кількості сайтів і різноманітності тематик.

Сьогодні в зазначеному сегменті можна зустріти інформаційні ресурси, бізнес сайти та багато іншого.

Щоб купити найменування на максимально вигідних умовах рекомендується звернутися до нас, компанії CityHost. Ми також пропонуємо широкий спектр додаткових послуг. Зокрема, у нас можна замовити хостинг, продовження терміну володіння і обслуговування ресурсів.

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.

Переваги реєстрації kharkiv.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації kharkiv.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен kharkiv.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.