CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен KHARKIV.UA

Реєстрація домена kharkiv.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну kharkiv.ua в

Вартість домену kharkiv.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 329.00
Трансфер 199.00
Відновлення 658.00
Особливості kharkiv.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

Домен KHARKIV.UA — це український географічний домен у національній зоні UA, призначений для жителів Харкова і Харківської області. Його можна використовувати для бізнесу, громадської діяльності, місцевих блогів або сайтів новин. 

Реєстрація доменів KHARKIV.UA доступна для всіх без обмежень. Купити його може будь-який охочий – достатньо перевірити чи вільний домен і пройти автоматичну процедуру реєстрації.

Повідомляємо, що в нашій системі ви вже не зможете купитирусифікований домен KHARKOV.UA — з 28 липня 2022 року ми припинили реєструвати російськомовні домени. Але ви можете продовжувати у нас свій домен у цій зоні, якщо він вже існує. 

Втім, ми рекомендуємо всім власникам сайтів переходити на домени з правильною латинською транслітерацією назви міста Харків з української мови. Щоб зробити це без втрати трафіку, ви можете скористатися нашою інструкцією, яка підходить для всіх доменів, які мають два варіанти написання. 

Такі домени називаються дзеркальними та є взаємно зарезервованими між собою — якщо у вас уже є домен example.kharkov.ua, зареєструвати аналогічний домен example.kharkiv.ua зможете тільки ви (і навпаки). У системі Cityhost ця можливість реалізована дуже зручно — навпроти вже існуючого домену розміщена іконка для реєстрації дзеркала в пару кліків. 

Кому підійде харківський домен KHARKIV.UA?

За назвою видно, що домен KHARKIV.UA призначений, в першу чергу, для сайтів міста Харків. Купити домен KHARKIV.UA можна для різних видів веб-майданчиків — інтернет-магазинів, кав’ярень, ресторанів, салонів краси та будь-якого бізнесу, який працює в Харкові. Також зареєструвати домен KHARKIV.UA варто, якщо ви плануєте створювати сайт для місцевих волонтерських чи громадських організацій, освітніх закладів, інформаційних порталів чи блогів, присвячених Харкову та Харківщині. 

Сьогодні реєстрація доменів KHARKIV.UA має такі переваги:

 • Багато вільних імен. Ви можете легко купити цікаву адресу в доменній зоні KHARKIV.UA, яка однаково добре підійде для ресурсів абсолютно будь-якої тематики — як інформаційних, так і комерційних.

 • Якісний трафік. Доменна зона KHARKIV.UA призначена для сайтів Харкова. Це означає, що пошукові системи дають певні бонуси при просуванні ресурсів. Якщо сайт знаходиться в доменній зоні KHARKIV.UA, то при інших рівних параметрах у видачі для Харкова він виявляється вище конкурентів, які мають сайти на загальних доменах.

 • Доступна ціна. Доменна зона kharkiv.ua дає можливість отримати звучну адресу за мінімальною ціною. Відсутність обмежень на реєстрацію лише підвищує привабливість доменної зони kharkiv.ua.

Трохи з історії домена Харкова kharkiv.ua

Спочатку для сайтів Харкова з’явилася російськомовна зона KHARKOV.UA — це було ще на початку 1990-х років. У 1996 році були делеговані короткі двобуквені домени, завдяки чому харків’яни отримали альтернативу та змогли зареєструвати домени KH.UA.

У грудні 2007 року завдяки ініціативі інтернет-користувачів та небайдужих харків’ян адміністратор харківських доменів створив домен KHARKIV.UA з правильною транслітерацією назви Харкова.

Незважаючи на те, що україномовний домен існує доволі давно, не всі користувачі інтернету віддають йому перевагу, адже русифікована версія набагато старша та відоміша. 

У 2023 році українські реєстратори під егідою адміністратора національної зони UA провели акцію «Твій Харків», спрямовану на підвищення популярності домену KHARKIV.UA. 

Переваги реєстрації kharkiv.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації kharkiv.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен kharkiv.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.