CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен CHERKASY.UA

Реєстрація домена cherkasy.ua за 99.00 грн.

Показувати ціну cherkasy.ua в

Вартість домену cherkasy.ua
Реєстрація 99.00
Продовження 389.00
Трансфер 299.00
Відновлення 778.00
Особливості cherkasy.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

CHERKASY.UA — регіональний український домен, створений для сайтів міста Черкаси та Черкаської області. Цей домен сформований з урахуванням офіційних правил транслітерації назви міста з української мови на латинку та відображає правильне написання назви Черкас.

Це доменне ім'я третього рівня, який перебуває у підпорядкуванні в національної зони UA. Щоб зареєструвати домен CHERKASY.UA, не потрібно надавати документів для підтвердження офіційної реєстрації бізнесу. Ця зона відкрита для всіх фізичних та юридичних осіб, охочих отримати домен міста Черкаси.

Крім цього домена існує також русифікований варіант CHERKASSY.UA, який є дзеркальним до україномовного. Це означає, що аналогічні імена в обох цих зонах можуть належати тільки одному користувачу. 

Зверніть увагу, що ми не реєструємо російськомовні доменні імена, тому в нашій системі ви вже не зможете купити домен CHERKASSY.UA, але зможете його продовжити, якщо він уже існує. Правильним рішенням в сучасному українському інтернет-просторі буде реєстрація домену CHERKASY.UA та створення сайту на ньому.

Якщо ж ви вже маєте сайт з русифікованою адресою, але бажаєте перенести його на правильний домен міста Черкаси, то скористайтеся нашою інструкцією  з перенесення сайту на новий домен без втрати трафіку.

Для яких сайтів підійде черкаський домен CHERKASY.UA

Купити домен CHERKASY.UA можна для сайту будь-якого спрямування, який пов’язаний з Черкасами або регіоном:

 • Онлайн-представництва бізнесу в Черкасах, який надає послуги або виробляє товари — установка вікон чи ремонт квартир, продаж одягу і взуття, меблів чи сантехніки, послуги здоров'я та краси тощо. 

 • Особисті блоги активістів або митців, чия діяльність пов'язана з Черкасами або Черкаською областю — фотографів, художників, письменників, громадських або політичних діячів.

 • Регіональні медіа або черкаські філії мережі всеукраїнських ЗМІ.

 • Сайти, присвяченні цікавим місцям Черкас.

Домен CHERKASY.UA — недорогий, але технічно надійний, він чудово підійде для просування сайту не лише в Черкасах, а і по всій Україні. 

Трохи з історії домена Черкас CHERKASY.UA

У 1990 роки для сайтів міста Черкаси існували дві доступні зони — русифікована CHERKASSY.UA та коротка CK.UA, яка відкрилася трохи пізніше, у 1996 році. У серпні 2011 року було делеговано публічний домен CHERKASY.UA. 

У 2013 року відбувся перехід всіх трьох доменних зон Черкас на новий регламент EPP, завдяки якому всі дії з доменними іменами відбуваються в автоматичному режимі та за лічені секунди.

Переваги реєстрації cherkasy.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації cherkasy.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен cherkasy.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.