CityHost.UA
Допомога і підтримка
РІЗНИЦЯ Є!
ВИКОРИСТОВУЙ ПРАВИЛЬНІ
УКРАЇНСЬКІ ДОМЕНИ
ДОКЛАДНІШЕ

Домен CK.UA

Реєстрація домена ck.ua за 389.00 грн.

Показувати ціну ck.ua в

Вартість домену ck.ua
Реєстрація 389.00
Продовження 389.00
Трансфер 299.00
Відновлення 778.00
Особливості ck.ua
IDN
Час реєстрації Миттєво
Максимальний строк реєстрації 10 років
Мінімальна кількість символів в імені 1

CK.UA - публічний домен другого рівня, частина української зони UA. Призначений для міста Черкаси та Черкаської області.
Придбати відповідне доменне ім'я можуть абсолютно всі бажаючі. Доступна вартість - відмінна особливість CK.UA.
Приступити до реєстрації ресурсу в доменній зоні CK.UA можна негайно. Досить перевірити доступні імена і зареєструвати відповідне.

Також користувачі з міста Черкаси можуть купити домен CHERKASY.UA, в якому відображено україномовне написання назви обласного центру.

Для кого CK.UA?

Реєстрація домену в CK.UA однаково добре підійде комерційним і некомерційним організаціям, які в своїй діяльності орієнтуються на даний регіон.
Також реєстрація домену підійде тим, хто хоче отримати просту і доступну адресу, вільну для просування в місті Черкаси.
Основні переваги зазначеного домену:

 • Український трафік і простота просування. Якщо купити і зареєструвати CK.UA, власник гарантовано отримуватиме переважно український трафік з міста Черкаси. Підійде маленьким організаціям, а також великим компаніям, що працюють на території всієї України. CK.UA - ідеальний спосіб реєстрації представництва в регіоні. Для українського трафіку можна придбати адреси в різних регіональних зонах.

 • Доступна ціна. CK.UA - це вигідно. Реєстрація проста, не займає багато часу. Подовжити реєстрацію сайту в доменній зоні CK.UA також нескладно.

 • Гарні імена. У CK.UA завжди можна підібрати гарну назву для свого ресурсу.

Трохи з історії CK.UA

CK.UA - одна з перших регіональних доменних зон України. Існує з 1995 року і користується популярністю завдяки легкості реєстрації. Оскільки CK.UA це, в першу чергу, регіональний домен, завжди можна знайти гарні вільні імена для майбутнього ресурсу.

Реєстрація в CK.UA повністю вільна. Бажаючому отримати адресу в доменній зоні CK.UA досить вибрати відповідне ім'я і купити його. Реєстрація в CK.UA здійснюється на один або два роки. Продовжується реєстрація в CK.UA терміном на один або два роки.

CityHost - офіційний, перевірений часом, реєстратор доменних імен. Ми пропонуємо не тільки реєстрацію домену в зазначеній зоні, а й хостинг, оренду віртуальних і виділених серверів, а також додаткові супутні послуги.

Переваги реєстрації ck.ua у реєстратора CityHost

Cityhost - офіційний реєстратор доменних імен і хостинг провайдер з 2005 року. Весь цей час ми інвестуємо власні знання та ресурси в якість і зручність роботи. Реєстрація доменних імен відбувається в автоматичному режимі, а управління через зручну панель розроблю нами. Ми стежимо за термінами закінчення доменів і завчасно сповіщаємо клієнтів про необхідність продовження.

 Переваги реєстрації ck.ua у реєстратора CityHost

Відгуки клієнтів CityHost

4.84

з 5
на основі 70
відгуків клієнтів

З нашими доменами легко:

 • Миттєва реєстрація
 • Налаштування HTTP-переадресації в один клік
 • Система sms-нагадувань
 • Приховування персональних даних
 • Заборона операцій з доменом
 • Повна автоматизація в управлінні
 • SRV, NS, AAA-записи
 • Зручна панель управління
 • IDN
 • Сертифікат про реєстрацію домену
 • Автоподовження послуги
 • Технічна підтримка
Отримати домен + хостинг

Вже є домен ck.ua, але не в CityHost?

Замовте безкоштовний трансфер домену і отримаєте 1-й рік зі знижкою до 20%

Перенести домен
Чому варто реєструвати домен з CityHost

Користуючись нашими послугами ви отримуєте накопичувальну знижку від 2% до 15%

Дізнатися більше

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Аналіз ринку

Аналіз ринку

Ваш бізнес починається з вибору імені компанії. А сайт починається з домена. Вибирати ім'я для сайту і доменну зону слід після вивчення ринку, на якому Вам належить працювати.

Про що пам'ятати, обираючи домен!

Швидкість і зручність

Вибираючи хостинг-провайдера, зверніть увагу на швидкість і зручність реєстрації доменів, безкоштовні додаткові сервіси для створення сайтів, оперативну і грамотну технічну підтримку. Мінімальний необхідний набір сервісів від хостинг-провайдера включає хостинг. Якщо пощастить - безкоштовний хостинг в подарунок при купівлі домену

Конструктор сайтів

Конструктор сайтів

Допоможе створити сайт самостійно навіть новачкові. У топових провайдерів клієнти користуються таким конструктором безкоштовно.

Унікальне ім'я

Унікальне ім'я

Використовуйте унікальні імена та такі, що запам'ятовуються. Вибравши ім'я, зверніть увагу на наявність декількох вільних і релевантних для Вашої діяльності доменних зон. Купіть схожі домени, це убезпечить Вас від створення недобросовісними конкурентами сайтів-клонів Вашого сайту зі схожими іменами.

SSL - сертифікат

SSL - сертифікат

Як правило, надається безкоштовно звичайна версія такого сертифіката безпеки при покупці домена.

Електронна адреса

Електронна адреса

Ви ж захочете користуватися електронною адресою з доменним іменем Вашого сайту. Надання такого електронної адреси - безкоштовна послуга від хорошого хостинг-провайдера.