CityHost.UA
Допомога і підтримка

Hestia CP: Створення SSL-сертифікату для панелі керування

Під час роботи з панеллю керування Hestia, трапляється, що відвідуючи сторінку входу в панель Ви бачите повідомлення про незахищеність з’єднання. Найчастіше це повідомлення виникає тоді, коли Ви відвідуєте панель керування по ІР сервера з вказанням протоколу https://, оскільки на ІР SSL-сертифікат безпеки не розповсюджується, то браузер може відображати це повідомлення зі засторогою.

 

 

Найчастіше достатньо натиснути кнопку [РОЗШИРЕНІ] - [ПЕРЕЙТИ НА САЙТ...], після чого панель керування відкриється. 

 

Проте, в залежності від налаштувань безпеки браузера, кнопки "Перейти на сайт..." може ще бути, у цьому випадку потрібно відвідувати панель керування не по ІР, а по сервісному посиланню на сервер (хостнейм) на який можна виписати SSL-сертифікат безпеки.

 

Сервісне посилання на сервер Ви можете знайти в листі, з дами підключення до сервера, зазвичай воно має вигляд - назва_сервера.chost.com.ua

 

Отож давайте встановимо на хостнейм SSL-сертифікат

 

Під ’єднайтесь до сервера через SSH або [WEB-VNC] як root та виконайте наступну команду:

v-add-letsencrypt-host

 

Зазвичай команда не має ніякого виводу та виконується досить швидко, все що вона робить це виписує безкоштовний SSL від Let’s Encrypt з автопоновленням на хостнейм.

 

Після виконання команди достатньо перейти хостнейм назва_сервера.chost.com.ua:8083 (обов’язково з вказанням порту панелі керування) та Ви побачите сторінку входу, а в адресному рядку з’явиться іконка замка, яка сигналізуватиме про активний та дійсний SSL-сертифікат.