CityHost.UA
Допомога і підтримка

Hestia CP: Резервне копіювання на FTP сховище

За замовчуванням панель керування Hestia виконує резервне копіювання локально, тобто зберігає архіви резервних копій на той же сервер, де й сама розміщується, чим самим споживає вільний дисковий простір.

 

На хостингу Сітіхост, під час замовлення VDS/DS серверу Ви автоматично отримуєте безплатне FTP сховище та 50 ГБ місця, для зберігання резервних копій, але для їх використання потрібно відповідно налаштувати панель керування.

 

Перейдіть в розділ Сервер (іконка шестерні) та натисніть кнопку Налаштувати

Відкрийте вкладку Архіви та ввімкніть пункт Віддалений архів. На цьому ж кроці можна вимкнути параметр Локальний архів, щоб зберігати резервні копії лише на FTP сховищі.

Відкрийте панель керування хостингом cp.cityhost.ua, оберіть Ваш сервер та перейдіть в розділ Управління сервером. Ввімкніть одне зі сховищ та відкрийте його налаштування.

Встановіть секретний пароль для доступу до FTP сховища та запам'ятайте його.

Поверніться в налаштування панелі керування Hestia та заповніть поля доступу до FTP сховищами раніше отриманими даними

 

У полі Протокол - вкажіть FTP

Поле Host - дані з FTP сервер

Поле Порт - 21

Поле Аккаунт - дані з FTP логін

Поле Пароль - пароль, що Ви встановили

Поле Папка - залиште пустим

Збережіть налаштування та перевірте роботу сховища запустивши створення архіву.

 

Щоб перевірити, чи архів потрапляє на FTP сховище можна скористатись шкалою заповненості дискового простору в налаштуваннях сховища, або додати свій ІР у білий список сховища та під'єднайтесь до нього напряму через будь-який FTP клієнт використовуючи ті ж самі дані.