CityHost.UA
Допомога і підтримка

Hestia CP: Пакети користувацьких обмежень

В панелі керування Hestia є поняття користувацьких пакетів. Якщо простими словами, пакет — це перелік обмежень, в рамках яких буде існувати користувач в панелі керування.

 

Наприклад, Ви можете створити пакет, в рамках якого користувач може створити тільки один сайт та одну БД, а також обмежити максимальний розмір сайту в мегабайтах. Користувач, якому призначено такий пакет не зможе вийти за рамки цих обмежень.

 

За замовчуванням в панелі керування Hestia, користувачу admin призначається пакет system, що не дозволяє працювати з базами даних MySQL, входити до phpMyAdmin та створювати більше 1-го сайту, що не зовсім зручно, але цю проблему досить просто виправити, просто змінивши пакет з system на default, де немає жодних обмежень.

 

Отож, перейдемо в розділ USER та бачимо пакет, який наразі призначено користувачу.

 

 

Щоб його змінити, наводимо вказівник миші на ім'я користувача, та натискаємо кнопку Редагувати.

 

 

Прокручуємо сторінку до низу, та змінюємо пакет з system на default після чого зберігаємо зміни кнопкою Зберегти в правому верхньому куті.

 

 

Одразу після збереження змін з'явиться розділ DB (бази даних) та можна буде створювати необмежену кількість сайтів.

 

Аналогічно Ви можете створити свій власний пакет, для цього на вкладці USER слід натиснути кнопку Пакети.

 

 

Тут Ви зможете побачити перелік пакетів, які зараз існують в панелі керування. Можна звернути увагу, що для пакета default немає жодних обмежень. Створити власний пакет можна натиснувши кнопку Додати пакет, а потім назначити його конкретному користувачеві.