CityHost.UA
Допомога і підтримка

Hestia CP: Виключення файлів з резервної копії

За замовчуванням, в архів резервної копії в панелі керування Hestia додаються всі файли користувача — файли сайтів, бази даних, поштові скриньки та системні файли. Якщо архів резервної копії буде використовувати більше дискового простору ніж вільно на сервері, то такий архів створено не буде і резервне копіювання не буде відбуватись ні в ручну, ні за розкладом.

 

При такій ситуації виходом буде виключення великих файлів з резервної копії, наприклад не потрібних баз даних, або каталогів, які споживать багато простору, як от каталоги з кеш даними, чи зображеннями.

 

Для того, щоб виключити певні елементи з резервної копії перейдіть в розділ Backup - Вийнятки архіву - Налаштування вийнятків для архіву

В блоці Web домени можна перечистити сайти, які не потрібно архівувати. Кожен окремий сайт повинен бути з нового рядка. Якщо ж потрібно виключити лише певні каталоги з конкретного сайту, це можна зробити наступним чином. В даному прикладі з архіву резервної копії сайту cityhost.ua буде виключено всі файли каталогу /images та /cache, також можна помітити, що каталоги розділяються символом двокрапки — :

По схожій схемі можна включити й бази даних, де кожна окрема база даних повинна знаходитись в новому рядку.

Після збереження всіх налаштувань перейдемо в розділ Backup - Вийнятки архіву, та перевіримо, чи вірно відображаються виключені елементи.