CityHost.UA
Допомога і підтримка

Windows: Замовлення додаткових ліцензій RDP

Для доступу й адміністрування сервера під управлінням операційної системи Windows Server використовується протокол віддаленого робочого столу, або RDP від Remote Desktop Protocol.

 

За замовчуванням для кожного сервера надається 2 ліцензії RDP, це ліцензія користувача та адміністратора, обидві ліцензії згідно правил повинні використовуватися виключно для адміністрування сервера, і незалежно від того скільки додаткових користувачів створено в операційній системі, одночасний максимум користувачів, які можуть під'єднатись до сервера по протоколу RDP складає не більше 2х.

 

У разі необхідності підключення до сервера більшої кількості користувачів RDP це може бути реалізовано шляхом замовлення додаткових ліцензій RDP.

 

1 додаткова ліцензія RDP надає змогу підключитись до віддаленого робочого столу сервера 1 додатковому користувачеві. Замовити додаткові ліцензії RDP можна в панелі керування послугою VDS/DS, в розділі [додаткових послуг].

 

Будь ласка, зверніть увагу на наступні важливі моменти:

 

🔹Мінімальний термін замовлення RDP ліцензії складає 1 місяць, а під час замовлення враховується термін дії сервера. Для прикладу, якщо сервер продовжено на 40 днів, ліцензія буде замовлена на 2 місяці.

 

🔹Для підключення ліцензії до сервера наш технічний спеціаліст повинен приєднатись до сервера та прописати її в системі, тому нам потрібно отримати від Вас дані підключення до користувача адміністратора операційної системи.

 

🔹Після підключення ліцензії до сервера нашим технічним спеціалістом Ви отримаєте сповіщення про це. На цьому етапі Ви можете створити нового користувача в системі та приєднатись до нього через RDP.

 

🔹На етапі замовлення потрібно ввести інформацію про ЄДРПОУ юридичної, або ІПН фізичної особи від імені якої здійснюється замовлення. Ця інформація передається в Microsoft.

 

🔹Наприклад, якщо Вам потрібно 5 додаткових ліцензій, спочатку замовте 3, а потім ще 2 (або на оборот). Інша кількість замовляється по аналогії.

 

🔹Розрахунок за додаткові RDP ліцензії здійснюється у валюті, а їх вартість може коливатися в залежності від курсу валюти актуального на день замовлення. Вартість однієї ліцензії 9 євро.

 

🔹У разі скасування замовленої ліцензії повернення коштів не передбачене.