CityHost.UA
Допомога і підтримка

Windows: Замовлення додаткових ліцензій RDP

Для доступу й адміністрування сервера під управлінням операційної системи Windows Server використовується протокол віддаленого робочого столу, або RDP від Remote Desktop Protocol.

 

За замовчуванням для кожного сервера надається 2 ліцензії RDP, це ліцензія користувача та адміністратора, обидві ліцензії згідно правил повинні використовуватися виключно для адміністрування сервера, і незалежно від того скільки додаткових користувачів створено в операційній системі, одночасний максимум користувачів, які можуть під'єднатись до сервера по протоколу RDP складає не більше 2х.

 

У разі необхідності підключення до сервера більшої кількості користувачів RDP це може бути реалізовано шляхом замовлення додаткових ліцензій RDP.

 

1 додаткова ліцензія RDP надає змогу підключитись до віддаленого робочого столу сервера 1 додатковому користувачеві. Замовити додаткові ліцензії RDP можна в панелі керування послугою VDS/DS, в розділі [додаткових послуг].

 

Будь ласка, зверніть увагу на наступні важливі моменти:

 

Мінімальний термін замовлення RDP ліцензії складає 1 місяць, а під час замовлення враховується термін дії сервера. Для прикладу, якщо сервер продовжено на 40 днів, ліцензія буде замовлена на 2 місяці.

 

Для підключення ліцензії до сервера наш технічний спеціаліст повинен приєднатись до сервера та прописати її в системі, тому нам потрібно отримати від Вас дані підключення до користувача адміністратора операційної системи.

 

Після підключення ліцензії до сервера нашим технічним спеціалістом Ви отримаєте сповіщення про це. На цьому етапі Ви можете створити нового користувача в системі та приєднатись до нього через RDP.

 

На етапі замовлення потрібно ввести інформацію про ЄДРПОУ юридичної, або ІПН фізичної особи від імені якої здійснюється замовлення. Ця інформація передається в Microsoft.

 

Наприклад, якщо Вам потрібно 5 додаткових ліцензій, спочатку замовте 3, а потім ще 2 (або на оборот). Інша кількість замовляється по аналогії.

 

Розрахунок за додаткові RDP ліцензії здійснюється у валюті, а їх вартість може коливатися в залежності від курсу валюти актуального на день замовлення. Вартість однієї ліцензії 9 євро.

 

У разі скасування замовленої ліцензії повернення коштів не передбачене.