CityHost.UA
Допомога і підтримка

Придбання ліцензії Windows Server Standard для виділеного сервера

Під час замовлення виділеного сервера з операційною системою Windows на сервер встановлюється ознайомча (trial) версія Windows Server Standart. Ознайомчий період триває максимум 180 днів.

 

Важливо завчасно попіклуватись про ліцензування операційної системи, оскільки після закінчення ознайомлювального терміну сервер буде повністю деактивовано до моменту ліцензування.

 

Компанія СityHost є офіційним партнером Microsoft SPLA в Україні, що дозволяє нам виконувати повноправне ліцензування операційної системи Windows Server для виділених серверів наших клієнтів.

 

Якщо у Вас вже є власна ліцензія Windows Server Standart, що придбана в іншого офіційного партнера Microsoft — Ви можете використати її за умови надання фактичних даних, які свідчать про купівлю ліцензії.

 

Як замовити ліцензію Windows Server

 

Замовити ліцензію можна в панелі керування сервером. Для цього потрібно перейти [за посиланням] в панель керування сервера → перейти в керування потрібного сервера → на вкладці [Основна інформація] знайдіть блок [Конфігурація і налаштування] де відображатиметься актуальна інформація про стан ліцензування та можливість [Замовити ліцензію]

 

 

Розрахунок вартості ліцензування

 

Вартість ліцензування напряму залежить від кількості фізичних ядер процесора встановленого на сервері. В залежності від кількості ядер процесора потрібно придбати відповідну кількість паків ліцензії. Вартість ліцензування закладається в загальну вартість сервера.

 

1 (один) пак ліцензії коштує 6,3 $ (долара) та покриває 2 (два) фізичних ядра процесора. Таким чином, потрібно придбати таку кількість паків ліцензії, яка відповідає кількості фізичних ядер процесора встановленого на сервері.

 

Компанія Microsoft внесла зміни до політики ліцензування — мінімальна кількість доступних для замовлення паків ліцензій становить 4, включаючи сервери, що використовують менше 8 фізичних ядер процесора. Для серверів, що використовують 8 фізичних ядер або більше, розрахунок проводиться відповідно до звичайного підходу: 1 пак ліцензій на кожні 2 фізичні ядра.

 

Для прикладу: якщо на сервері встановлено процесор Intel Core i9-9900K який містить 8 фізичних ядер, для його ліцензування потрібно буде придбати 4 паки ліцензії сумарною вартістю 25.2 $.

 

Важливо! На серверах з ознайомчою версією Windows можливі самовільні аварійні перезавантаження/вимкнення системи та її не стабільна робота, оскільки правилами використання trial версії визначено лише знайомство із системою, але її повноцінна робота гартуватиметься лише після виконання повноцінного ліцензування. В журналі подій системи (event log) подібна поведінка частіше за все супроводжується кодом помилки 41.

 

На етапі замовлення потрібно ввести інформацію про ЄДРПОУ юридичної, або ІПН фізичної особи від імені якої здійснюється замовлення. Ця інформація передається в Microsoft.

 

Важливо! Одного разу замовлена ліцензія прив'язується до сервера і не може бути скасована, таким чином відмова від ліцензування ініціюються одночасно з відмовою від сервера.

 

Важливо! Система автоматичного сповіщення надішле Вам електронного листа, якщо термін дії Вашої ознайомчої ліцензії наближуватиметься до закінчення.