CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як скористатись WEB VNC консоллю

 

VNC — Virtual Network Computing, система віддаленого доступу до робочого столу. Існує і використовується для резервного відновлення доступу до сервера, в разі його відсутності з мережі, або недоступності SSH з'єднання  чи діагностики причин непрацездатності сервера.

 

WEB VNC є більш зручною альтернативною звичайному VNC, лише в даному варіанті використання немає потреби завантажувати додаткове програмне забезпечення та налаштовувати підключення, оскільки відкриття протоколу і можливість розпочати роботу надається буквально в кілька клацань мишкою.

 

Отож, перейдіть в [ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ] - [МОЇ VDS] - [УПРАВЛІННЯ VDS]

 

 

На вкладці [УПРАВЛІННЯ СЕРВЕРОМ] знайдіть блок [ВИБЕРІТЬ ДІЮ] - оберіть пункт [WEB VNC] та натисніть кнопку [ВІДКРИТИ]

 

 

Відкриється вікно, в якому Вам буде запропоновано під'єднатись до сервера. Для під'єднання використовується звичайний root-логін та пароль, який Ви отримали в момент замовлення сервера.

 

 

Корисні поради

 

— натисніть кнопку [ВІДКРИТИ В НОВОМУ ВІКНІ] щоб розгорнути вікно на весь екран і працювати з консоллю більш зручно;

 

— у разі відображення графічних артефактів замість тексту, клацніть на вікно консолі лівою кнопкою миші та виконайте комбінацію клавіш ALT+F1 на клавіатурі, це оновить вивід інформації у вікно;

 

— при потребі перезавантажити Linux сервер, натисніть кнопку [SEND CTRL+ALT+DEL] в правому верхньому куті консолі. У разі використання Windows сервера, дана кнопка виведе сервісний екран операційної системи Windows.1


Подробнее: VNC - Virtual Network Computing, система віддаленого доступу до робочого столу. Існує і використовується для резервного відновлення доступу до сервера, в разі його відсутності з мережі, або недоступність SSH з'єднання  чи діагностики причин непрацездатності серверу.