CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як перевстановити операційну систему на VDS

Перевстановлення операційної системи - це повністю автоматизований процес який можна ініціювати в панелі керування віртуальним сервером. Процес перевстановлення триває 10-30 хвилин в залежності від обраного Linux дистрибутиву. Після завершення процесу Ви отримаєте нові дані доступу до сервера на свою реєстраційну пошту.

 

Якщо до конфігурації Вашого сервера додано панель керування, то в списку операційних систем будуть лише ті дистрибутиви та версії, які підтримуються обраною панеллю керування. Якщо бажаєте прибрати з конфігурації сервера запис про панель керування, це можна зробити по запиту в технічну підтримку.

 

Як перевстановити ОС

 

Перейдіть в панель керування [CP.CITYHOST.UA] - натисніть [МОЇ VDS] - навпроти потрібного сервера натисніть [КЕРУВАННЯ VDS] - перейдіть на вкладку [УПРАВЛІННЯ СЕРВЕРОМ]

 

З випадаючого списку [ОБЕРІТЬ ДІЮ] клацніть на пункт [ПЕРЕВСТАНОВИТИ ОС]

 

 

На наступному кроці з випадаючого списку оберіть операційну систему, яку бажаєте встановити, ознайомтесь із застереженням та підтвердьте перевстановлення ОС.

 

Зверніть увагу! Після підтвердження перевстановлення сервер буде вимкнено, а всі дані, які були на сервері буде безповоротно видалено. Скасувати процес перевстановлення після підтвердження неможливо.