CityHost.UA
Допомога і підтримка

Замовлення та продовження послуг для державних організацій

Державні органи влади, школи, вищі навчальні заклади, міські та військові адміністрації, інші установи які фінансуються з державного бюджету України звільняються від необхідності оплати за хостинг та доменні імена в межах компанії CityHost. Це наш додатковий вклад у міцність країни та збереження її ресурсів.

 

Замовлення та продовження послуг хостингу, домену або хостингу+домену для бюджетних організацій можливе на безоплатній основі.

 

Як здійснити безоплатне замовлення послуг

 

1. Замовте необхідну послугу (хостинг, домен або хостинг+домен) на головній сторінці компанії cityhost.ua

 

2. Оберіть необхідний тарифний план та введіть назву домену для реєстрації (якщо необхідно) після чого натисніть кнопку Замовити.

 

3. Перевіряємо замовлення у зведеній таблиці та впевнюємось у відсутності галочки навпроти З урахуванням коштів на балансі після чого натискаємо кнопку Виписати рахунок.

 

4. Обираємо юридичну особу для сплати та відмічаємо галочкою пункт Держструктура та натискаємо кнопку Виписати.

 

 

5. На сторінці, що відкриється завантажте бланк заяви на безоплатне отримання послуг, роздрукуйте, заповніть, підпишіть та відправте на support@cityhost.net.ua з електронної пошти, яку вказували під час реєстрації акаунта після чого очікуйте відповіді та активації послуг впродовж кількох годин у робочі дні.

 

Продовження послуг на безоплатній основі

 

1. Для продовження вже існуючих послуг перейдіть до продовження необхідного хостингу або в своїй панелі керування [згідно інструкції]. Якщо необхідно продовжити й домен — не забудьте відмітити продовження домену на цьому етапі формування рахунку.

 

2. Обираємо юридичну особу для сплати та відмічаємо галочкою пункт Держструктура та натискаємо кнопку Виписати рахунок.

 

 

3. На сторінці, що відкриється завантажте бланк заяви на безоплатне отримання послуг, роздрукуйте, заповніть, підпишіть та відправте на support@cityhost.net.ua з електронної пошти, яку вказували під час реєстрації акаунта після чого очікуйте відповіді та активації послуг впродовж кількох годин у робочі дні.

 

Зверніть увагу

 

За потреби завантажити бланк заяви на безоплатне отримання послуг окремо, скористайтесь [цим посиланням]

 

Для спілкування з технічною підтримкою використовуйте тільки електронну пошту, яку вказували під час реєстрації акаунта або ж відправляйте запити з панелі керування в розділі Підтримка ? Задати питання, за посиланням cp.cityhost.ua/support/?p=ask

 

Важливо! Договір та акти виконаних робіт не надаються для послуг, які замовлені на безоплатній основі.

 


Схожі статті