CityHost.UA
Допомога і підтримка

Чому ми не приймаємо webmoney?

25.05.2018 року, Національний банк скасував реєстрацію платіжної системи Webmoney на території України. Це рішення прийнято у зв'язку із застосуванням персональних спеціальних обмежувальних заходів (санкцій), згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 02.05.2018 "Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", введеним в дію Указом Президента України від 14.05.2018 № 126/2018.

 

Крім скасування реєстрації компанії, Національний банк також відкликав у ДП "ФУ" ВМ-Фактор" (Webmoney) ліцензію на здійснення платежів.

 

Схожа ситуація і з сервісами: Яндекс.Деньги, QIWI Wallet і Wallet. Їх робота також знаходиться під забороною в Україні.

 

У зв'язку з цим ми припинили приймати оплату від клієнтів через платіжні системи Webmoney, Яндекс.Деньги, QIWI Wallet і Wallet.

 

Ми пропонуємо клієнтам скористатися альтернативними способами оплати. Наприклад, ви можете поповнити ваш баланс в Cityhost або оплатити конкретну послугу за допомогою платіжних карт Visa або Mastercard. Крім цього ми пропонуємо можливість оплатити послуги через платіжні термінали. Детальніше, про доступні способи оплати, читайте тут: https://cityhost.ua/payment.