CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як отримати оригінал договору та акти виконаних робіт?

Отримати бухгалтерські документи можна через системи електронного документообігу Вчасно, Paperless чи Медок. В процесі виставлення рахунку на оплату для юридичної особи ви маєте самостійно обрати один із запропонованих сервісів обміну документами. Також необхідно буде заповнити дані про компанію-платника. Після отримання оплати наша бухгалтерія підготує повний пакет документів та відправить вам через обраний сервіс.

 

Документи, що відправляються при першій оплаті

 

  • - договір
  • - акт виконаних робіт
  • - рахунок-фактура
  • - документи відправляються впродовж 3 робочих днів з моменту надходження коштів

 

Документи, що відправляються при наступних оплатах

 

  • - акт виконаних робіт
  • - рахунок-фактура
  • - документи відправляються впродовж 3 робочих днів з моменту надходження коштів

 

Зверніть увагу

 

Компанія Cityhost на шляху до повного переходу на електронний документообіг. Відмова від паперу відповідає екологічним трендам сьогодення та допомагає зберігати природу для нащадків. Кожен документ в системі документообігу містить електронний цифровий підпис (ЕЦП) відповідальних осіб та має таку ж юридичну силу як і паперова версія. 

 

Якщо ваша компанія не користується системами електронного документообігу, ми можемо підготувати фізичні екземпляри документів з мокрими печатками та надіслати їх поштою. Термін відправки документів в такому вигляді — до 7 робочих днів.   

 

Для отримання фізичних екземплярів відправте запит на billing@cityhost.net.ua з електронної пошти, яку вказали під час реєстрації акаунта. Це потрібно для ідентифікації вас як власника послуг. Приклад листа:

Наша компанія не користується системами електронного документообігу та просить надати паперові екземпляри таких документів: рахунок/акт/договір (вказати потрібні документи). 
Номер виставленого системою/оплаченого рахунку CHNEW-_____ (вказати № рахунку).
Документи просимо надіслати за адресою: _____ (Укрпошта/Нова Пошта)

Схожі статті