CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як отримати квитанцію на оплату?

Для отримання квитанції необхідно в своїй панел управління https://cp.cityhost.ua/ вибрати послугу яка вимагає продовження, натиснути на продовжити:

 

 

В меню продовження послуги наеімаем "Виписати рахунок і перейти до оплати". На новій сторінці знайти "Квитанція" і натиснути "Завантажити". Рахунок буде викачаний в форматі html, його Ви зможете відкрити в будь-якому браузері і натиснути Ctrl + P для її друку, або вибрати "Зберегти як PDF".

 

 

 

Зверніть увагу! Рахунок на оплату дійсний протягом 5 днів. У разі, якщо в період цього часу Ви рахунок не сплатили, Вам необхідно виставити новий рахунок. Оплачувати кілька разів з одного й того ж рахунку забороняється.
Всі платежі за хостинг і доменні імена обробляються в автоматичному режимі. Оплата банківським переказом вважається отриманою тільки після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок. Згідно із законодавством України, гроші йдуть від одного до трьох банківських днів. Відповідно, в цей період гроші будуть зараховані, і Вам будуть відкриті послуги.

 

Якщо ж оплата здійснювалася online способом, наприклад Liqpay, тоді після здійснення оплати можна отримати квитанцію виславши її собі на свій email:

 

 

Отримати квитанцію якщо оплата була через IBOX можна на сайті компанії - https://ibox.ua/ru/pay-status, точно також і для Easypay - https://easypay.ua/ua/contacts

 

Для юридичних осіб та ФОП оплачують за послуги зі свого розрахункового рахунку можливо отримати квитанцію звернувшись до нас в техпідтримку - support@cityhost.net.ua


Схожі статті