CityHost.UA
Допомога і підтримка

Пошук інформації у FAQ в панелі керування

В панелі керування акаунтом є вбудований пошук по розділу FAQ, у якому зібрані всі описи послуг, інструкції та пояснення. В ньому можна знайти відповіді на більшість запитань — що таке домен, хостинг та виділений сервер, як замовити послуги, як працювати з обліковим записом та багато іншої корисної інформації. Розділ містить більше 300 статей, написаних нашими технічними спеціалістами в допомогу клієнтам.

 

Рядок пошуку розміщений у верхній лівій частині панелі керування.

 

 

Щоби знайти потрібну відповідь, введіть у рядок ключове слово або фразу — наприклад, «хостинг», «SSH», «SSL», «email», «пароль FTP». Запитання повністю вводити не потрібно. У відповідь пошуковий модуль видасть статті, де є це слово, причому не лише в заголовках, а і в самому тексті інструкції.

 

 

Цікава особливість модуля пошуку — підказки, які виглядають як зелені кружечки з цифрами. Перебуваючи в певному розділі, ви можете побачити основні статті про цю послугу, рекомендовані для прочитання техпідтримкою. Наприклад, про хостинг є шість статей, про домени — 19, про VDS — 9.

 

Щоб побачити перелік інструкцій, потрібно просто поставити курсор у рядок пошуку, перейшовши до розділу, про який потрібно дізнатися основну інформацію. Це основні матеріали, насправді ж їх можна знайти набагато більше, ввівши відповідний запит.

 

 

Почитати статті з FAQ можна і в тому випадку, якщо ви не маєте зареєстрованого акаунту — посилання на збірник інструкцій розміщене в шапці сайту Cityhost.ua — розділ FAQ.