CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як надати (делегувати) доступ до керування послугою?

Делегування послуги - це тимчасова передача послуги іншому користувачеві в його повне розпорядження (крім можливості продовження, покупки додаткових послуг).

Для зручностей використання і надання керування послугою, нами був розроблений спецаільний функціонал делегування доступу.
Делегувати доступ до послуги можна тільки користувачам, які зареєстрували акаунт у нас в панелі управління.
Пройти процедуру реєстрації можна на [СТОРІНЦІ]

Для налаштування делегування доступу перейдіть в свою панель керування: [посилання на панель керування]

Далі: [НАЛАШТУВАННЯ] - [Делегування ДОСТУПУ]:
Після чого в верху сторінки натисніть на кнопку [ДЕЛЕГУВАТИ ПОСЛУГУ]:


У випадаючому меню виберіть із списку послуги, які Ви хочете делегувати (Хостинги, Домени, VDS, DS або ж тільки керування DNS) і натисніть на кнопку [ДАЛІ]:Зверніть увагу: керування доменом і керування DNS записами домену - це окремі сервіси. 
При делегуванні управління доменом, автоматично буде делеговано управління його DNS записами. При цьому ви можете делегувати управління тільки доменом без DNS. Для цього в процесі оформлення зніміть галочку в пункті [Виберіть DNS].

Одночасно можна надати права на керування окремою послугою лише одному користувачу.На наступному етапі Вам необхідно ввести у відповідне поле[1] email користувача або ID особистого кабінету, кому Ви хочете надати доступ і натиснути на кнопку [ДАЛІ]:

Далі Вам необхідно ввести код підтвердження у відповідне поле [1] з СМС, яке прийде на реєстраційний номер телефону і натиснути кнопку [ДАЛІ]:

Виберіть термін дії (період до якого буде доступно)[1] делегування і натисніть кнопку [ДАЛІ]:

Відключення делегування доступу відбудеться в обрану дату в 00:00. Якщо  обраний термін дії делегування більше терміну дії самої послуги, то делегування буде відключено в момент закінчення (видалення) послуги.

 

На етапі підтвердження переконайтеся в коректності введення даних користувача[1] і обраних послуг[2] і натисніть на кнопку [ДАЛІ]:

Після підтвердження даної дії, послуга буде делегована миттєво. У користувача, якому Ви делегували послуги - вона буде відображатися в панелі керування.
Зверніть увагу, що у разі делегування послуги, користувачеві буде доступно повне керування послугою, але не будуть доступні платні операції, а також можливість зміни власника послуги.


Дивіться видео про те, як делегувати доступ: