CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як отримати промокод або знижку

Наша компанія часто проводить різноманітні акції на яких можна гарно заощадити під час замовлення послуг. Це можуть бути як тимчасові акції до важливих подій, так й спеціальні промокоди на знижку. Також у нас є пропозиції, які діють постійно, що допомагають заощадити на замовленні послуг чи отримати приємний бонус ?

 

Тимчасові пропозиції та промокоди

 

Найголовнішим джерелом інформації про акції та промокоди є наші новинні ресурси, як от Telegram канал чи Facebook сторінка, тому не зайвим буде підписатись на обидві, для відслідковування цікавих пропозицій ?

 

Підписатись на Facebook

 

Приєднатись в Telegram

 

Дивитись на YouTube

 

Іншим джерелом є сайти хостинг-рейтингів чи наших партнерів, в колаборації з якими ми створюємо контент чи проводимо офлайн події. 

 

Постійнодіючі пропозиції

 

• Якщо у Вас є друг, який порадив Вам нашу компанію, попросіть його надати Вам особистий промокод, з яким Ви зможете замовити хостинг зі знижкою -10%.

 

• Більше означає дешевше! Оплачуйте послуги хостингу або оренди серверів на довший термін та економте, отримуючи знижку, пропорційну до тривалості періоду замовлення.

 

• Отримайте безкоштовний домен на рік при замовленні хостингу на період від 12 місяців. Обираючи тариф хостингу, зверніть увагу на графу [домен у подарунок].

 

• Користуйтеся послугами Cityhost.ua та отримуйте накопичувальну знижку на хостинг, реєстрацію та продовження доменів аж до -15%. Не потрібно реєструватися у жодних програмах — нарахування відбувається автоматично.

 

• Залиште об'єктивний відгук про CityHost і в подяку за витрачений час отримаєте бонуси від нас.

 

І найприємніше — ці акції працюють разом! Користуйтеся усіма можливостями одночасно та максимально заощаджуйте на послугах. Детальний опис постійнодіючих пропозицій дивіться в розділі [бонуси та акції] в панелі керування [за посиланням]