CityHost.UA
Допомога і підтримка

The Bat!

Для настройки облікового запису пошти в поштовому клієнті The Bat необхідно відкрити пункт меню «Ящик» і вибрати «Новий поштовий ящик ...», або повідомлення само з'явитися якщо ящиків до цього не було додано.

 

 

Перед Вами відкриється форма додавання нового поштового ящика в якій має бути вказано Ваше ім'я, адресу поштової скриньки (повністю) і пароль від нього, а так же вибрати тип облікового запису IMAP або POP3

 

 

Як тільки все поля будуть заповнені, натисніть Далі> і поштова програма запросить дані вхідного поштового сервера, поштовий сервер може працювати по двох протоколах IMAP (працює з поштою віддалено, не зберігає листи локально) і POP3 (зберігає пошту локально, видаляючи її на сервері) , необхідно вибрати той протокол, по якому Ви бажаєте працювати і вказати дані для підключення:

 

 

Адреса сервера mx1.cityhost.com.ua.

 

Можливі варіанти налаштувань:

IMAP POP3  
Порт З'єднання  
143 STARTTLS  
993 TLS  
Порт З'єднання  
110 STARTTLS  
995 TLS  
 

 

Ім'я користувача: Повна адреса електронної пошти, Наприклад test@a.cx.ua

 

Після того як всі поля заповнені, натисніть "Перевірити" - таким чином The Bat спробує встановити з'єднання з поштовим сервером, в разі якщо воно буде успішно напише Test OK! або Authenticated, якщо відобразив помилку, спробуйте вказати інший порт і тип з'єднання.

 

Як тільки клієнт успішно авторизувався, Нажмити Далі> і приступаємо до налаштування вихідного поштового сервера, налаштування необхідно встановити такі як на скрін-шоті:

 

 

Адреса сервера: mx1.cityhost.com.ua

 

З'єднання: STARTTLS

 

Порт: 587

 

Мій сервер SMTP вимагає аутентифікації: Так

 

Натискаємо Перевірити, аналогічно вхідній пошті клієнт повинен повідомити про успішну аутентифікації на сервері. Якщо успішна натискаємо Далі>

 

 

Ваше ім'я: Ім'я відправника, яке будуть бачити одержувачі в поле "ВІД";

 

Ім'я ящика: Використовується тільки поштовим клієнтом, можете залишити повне ім'я скриньки або підписати наприклад "Робота".

 

Домашній каталог: Місце на диску де буде зберігається інформація про листи. Можна не заповнювати.

 

Як тільки всі поля заповнені, натисніть Готово, на цьому настройка поштового клієнта завершується і поштою можна користуватися.