CityHost.UA
Допомога і підтримка

Складнощі при роботі з FTP

Для забезпечення максимального рівня безпеки, запобіганню виникненню помилок та підвищення ефективності передачі даних через FTP, впевніться, що ваше з'єднання виконується із застосуванням наступних обов'язкових вимог ? та рекомендацій ?

 

Використовуйте пасивний режим передачі файлів. Даний режим дозволяє уникнути проблем, пов'язаних з фаєрволами чи маршрутизаторами, що можуть блокувати з'єднання.

 

 

Увімкніть примусове TSL шифрування (FTPS). Використання шифрування забезпечує захищене з'єднання та передачу файлів між клієнтом і сервером.

 

 

? Обмежте одночасну кількість активних зєднань. Під час роботи FTP-клієнт може генерувати зайві зєднання не закриваючи їх, що може привести до помилки 530 maximum number of clients already connected.

 

 

? Увімкніть примусовий режим передачі імен файлів UTF-8. Увімкнення даного режиму дозволить уникнути ситуацій з втратою імен файлів, що передаються на сервер.

 

 

? Вимкніть додаткові фаєрволи чи антивіруси. Дані програми працюють з мережевим трафіком і можуть вносити несподівану поведінку у роботу програм, рекомендується вимкнути їх на час роботи з FTP.

 

Якщо з FTP виникають складнощі

 

Використовуйте протокол SFTP. В розрізі передачі файлів FTP та SFTP це схожі протоколи, в обох випадках використовується FTP клієнт, але вказується інший порт — у FTP це 21, а у SFTP 22. Основна відмінність протоколів полягає в тому, що SFTP є більше захищеним, оскільки в його основі лежить протокол SSH — [інструкція]

 

Помилка 530 maximum number of clients already connected

 

Дана помилка свідчить про те, що користувач FTP досягнув максимальної кількості одночасних активних з'єднань з FTP сервером. Помилка може проявитись, наприклад, намагаючись під'єднатися до FTP сервера з одного і того ж самого пристрою безліч раз, при тому не завершуючи попереднє активне з'єднання, таким чином досягнувши максимальної кількості одночасно дозволених активних з'єднань.

 

Шляхи вирішення помилки описані на початку цієї статті, але основним вирішенням буде обмежити одночасну кількість активних зєднань, та дочекатись автоматичного завершення попередніх з'єднань через їх бездіяльність (час життя кожного з'єднання ~60 хвилин)

 

Помилка Connection attempt timed out

 

Дана помилка може свідчити про те, що використовується не зашифроване зєднання між клієнтом та сервером. Явно вкажіть в налаштуваннях FTP-клієнта використовувати примусове TLS шифрування згідно з інструкцією вище.

 

Помилка 530 You dont have access with your IP address

 

Впевніться, що ІР пристрою з якого здійснюється доступ додано у [перелік дозволених адрес] або чи вимкнено [обмеження на доступ по ІР] до FTP сервера хостингу.


Схожі статті