CityHost.UA
Допомога і підтримка

Увімкнення debug режиму для WordPress

Debug — це спеціальний сервісний режим роботи WordPress при активації якого замість базових не інформативних повідомлень про помилки, WordPress виводитиме їх цілком структурованим і зрозумілим набором даних.

 

Візьмемо для прикладу ось таку помилку:

 

 

В цілому з помилки очевидно, що WordPress не завантажується через якусь помилку пов'язану із базою даних, про те давайте увімкнемо debug режим і подивимось як зміниться текст помилки:

 

 

Тепер з тексту помилки можна зробити висновок, що WordPress не має зв'язку з базою даних, оскільки в конфігураційному файлі прописано не вірні дані підключення до БД — логін або пароль.

 

Як увімкнути debug режим

 

1. Відкрийте конфігураційний файл wp-config.php який знаходиться в кореневій папці сайту за допомогою будь-якого редактора, через [файловий менеджер] або [FTP підключення]

 

2. Ближче до кінця файлу знайдіть наступний рядок:

define( 'WP_DEBUG', false );

 

3. Для увімкнення debug режиму потрібно перевести параметр false в true. Увімкнений debug режим виглядає ось так:

define( 'WP_DEBUG', true );

 

4. Після увімкнення debug режиму збережіть зміни в файлі та перезавантажте сторінку браузера з помилкою для застосування змін.

 

5. Після закінчення робіт наполегливо рекомендуємо вимкнути debug режим перевівши параметр в false, оскільки debug режим може відображати чутливу інформацію.