CityHost.UA
Допомога і підтримка

Нескінченне перенаправлення (err_too_many_redirects)

Дана помилка свідчить про те, що браузер не може встановити стабільне з?єднання з сайтом, оскільки сайт циклічно перенаправляється сам на себе безкінечну кількість раз. Досить просто дана складність діагностується через інструменти розробника в браузері (швидка клавіша F12).

 

Шляхи виправлення помилки

 

Впевніться, що на сайті активний діючий SSL-сертифікат.

 

Перевірте, чи в конфігураційному файлі .htaccess немає правил, які створюють циклічний редірект. Якщо такі правила є, закоментуйте їх знаком #. В цьому випадку можна дозволити виконувати https перенаправлення на рівні хостингу, в налаштуваннях SSL-сертитфіату, оскільки налаштування на рівні хостингу має значно вищу швидкодію, ніж правила файлу .htaccess

 

Впевніться, що в конфігураційних файлах сайту та базі даних встановлено посилання з вірним протоколом https:// або http://. Наприклад, для сайту побудованого на CMS WordPress типовим є зберігати URL сайту в таблиці wp_options, полях siteurl & home.

 

Якщо нещодавно домен було налаштовано на роботу з сервісом Cloud Flare й одразу після цього спостерігається дана помилка — змініть тип шифрування в налаштуваннях SSL сертифікату в панелі керування Cloud Flare. Якщо https переадресацію увімкнено і на хостингу і в Cloud Flare, потрібно вимкнути переадресацію на хостингу і налаштувати цей параметр виключно на Cloud Flare, щоб не відбувалось дублікатів налаштувань.