CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як змінити тарифний план?

Для зміни тарифного плану перейдіть в свою панель керування : [посилання на панель керування]

Далі: [Хостинг / Хостинг 2.0 - Керування]:

Біля найменування тарифного плану натисніть на кнопку [ЗМІНИТИ]: :


Далі виберіть необхідні для Вас параметри (новий тарифний план, тип оплати) і натисніть на кнопку [ВИПИСАТИ РАХУНОК І ПЕРЕЙТИ ДО СПЛАТИ]:


 

Далее укажите необходимые для Вас параметры (страну расположения, название сайта и срок оплаты), после чего нажмите на кнопку

[1] - виберіть новий тарифний план, який Вам необхідний. У список доступних тарифних планів включені тільки ті тарифи, які вміщують в себе Ваші показники: СЕРЕДНЬОГО СПОЖИВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА 6 ДНІВ, INODES і ЗАЙНЯТОГО МІСЦЯ;
[2] - вартість зміни тарифного плану включає в себе різницю вартості між тарифними планами без скорочення терміну, тобто дата при цьому залишається тією ж. Якщо різниця вартості менше ніж 40 грн, вартість зміни складає 40 грн.
[3] - у разі переходу з більшого на менший тарифний план залишок дії хостингу та його вартість не компенсується системою.

 

Далі система сформує необхідний рахунок на оплату зміни тарифного плану хостингу, який Ви можете оплатити будь-яким зручним для Вас способом. Після надходження коштів активація хостингу здійснюється протягом 15 хвилин.
После чего система сформирует необходимый счет на оплату заказанного хостинга, который Вы можете оплатить любым удобным для Вас способом. После поступления средств активация хостинга осуществляется в течении 15 минут.