CityHost.UA
Допомога і підтримка

Що таке Хостинг і для чого він потрібен?

Хостинг (анг. «Hosting» - розміщення, проведення) - це надання в користування обчислювальних потужностей сервера, який постійно знаходиться в мережі Інтернет, для фізичного розміщення певної інформації (файлів сайту, програмних модулів для його роботи, баз даних і т.д. ).

 

На орендованому сервері обов'язково має бути запущено програмне забезпечення (ПО), необхідне для коректної роботи сайту, обробки запитів до його файлів, обчислювальним та програмним модулям, підтримки функціонування сервісів.

 

Крім того, на хостингу надаються окремі місця під DNS (дані сервера імен для коректної роботи домену), поштову кореспонденцію (для зв'язку користувачів сайту з адміністратором через зручні форми), бази даних (за допомогою яких функціонують практично всі сучасні сайти), файлове сховище на спеціально виділеному для цього файл-сервері, систему управління сайтом (CMS) і т.д. Ці послуги в основному входять в стандартний комплексний пакет хостингу, але можуть надаватися і як окремі (додаткові).

 

У поняття хостингу також включається розміщення обладнання клієнта (або його оренда), який підключається до каналів зв'язку хостинг-провайдера.


Схожі статті