CityHost.UA
Допомога і підтримка

Навантаження на аккаунт

Процесорний час - це час, витрачений процесором сервера на обробку завдання / програми.

Згідно з пунктом 7 правил надання послуг в рамках віртуального хостингу для кожного хостинг-аккаунта в системі виділяється 2 ядра і 2 GB оперативної пам'яті. Відсоток навантаження на CPU включає в себе сумарне споживання процесорного часу від виділених ядер. Якщо добовий показник становить 8%, це означає, що за 24 години, аккаунт сумарно спожив 8% від загальної потужності виділених ядер на сервері.

 

Обмеження по використанню процесорного часу для тарифних планів (добовий ліміт):

Room - 2%;

Apartment - 5%;

Apartment + - 8%;

Loft - 12%;

Penthouse - 15%;

Unlim Lite - 5%;

Unlim Optimal - 10%

Business Unlim - 15%;

Max Unlim - 20%;

Premium Unlim - 50%;

 

Навантаження на процесор вважається на весь хостинг-аккаунт для всіх процесів на ньому. Визначити, який саме сайт або скрипт створює навантаження можна за допомогою інструментів панелі управління (Хостинг 2.0 - Управління - Ресурси - Запити), а також балок сервера які розташовані на FTP в папці logs.

 

Кількість сайтів і їх відвідуваність не є головною причиною підвищеного навантаження на сервер, а залежить безпосередньо від якості написаних скриптів.

 

Повідомлення про перевищення навантаження:

 

  • відправка повідомлень відправляється клієнтам, які на протязі 5 днів споживали вище 20% від загального навантаження виділеної аккаунту за тарифом;

 

  • блокування сайтів відбувається в разі, якщо клієнт протягом попередніх 72 годин днів має перевищенням вище 20% від загального навантаження виділеної аккаунту за тарифом і "не влазить" ні в який тарифний план. На поточний момент максимальний тариф - Premium Unlim (50% CPU);

 

  • зміна тарифного плану відбувається в разі, якщо у клієнта протягом попередніх 72 годин днів має перевищенням вище 20% від загального навантаження виділеної аккаунту за тарифом на найдешевший тариф який вміщує в себе його навантаження.

 

ВАЖЛИВО: новий тариф розраховується з урахуванням +20% на запас. Перерахунок коштів здійснюється без доплат з скороченням терміну дії послуги. Якщо дата закінчення хостингу <5 днів, дата не змінюється, хостинг просто змінює тариф.

 

Зменшення навантаження:

 


Схожі статті