CityHost.UA
Допомога і підтримка

Довільне розміщення елементів під різні екрани

За замовчуванням конструктор сайтів використовує автоматичне розміщення елементів на сторінках, що дозволяє їм виглядати однаково добре на всіх екранах, від смартфону до широкоформатних екранів комп'ютера.

 

Якщо у Вас є потреби довільного розміщення елементів під різні екрани, потрібно активувати макет плаваючого блоку. Якщо цього не зробити, елементи який Ви переміщуєте, одразу переміщуватиметься для всіх екранів. Активувавши плаваючий блок Ви зможете розміщувати елемент в будь-яке розташування для обраного типу екрана.

 

1. Для активації плаваючого блоку відкрийте сайт в конструкторі згідно з інструкцією.

 

2. Знайдіть елемент, який потрібно довільно розмістити, наприклад текст чи картинку й клацніть на блок (не на елемент) в якому елемент знаходиться. На прикладі нижче, блок виділено синім кольором.

 

 

3. Після активації блоку клацанням по ньому, в правій частині екрана в структурі сторінки клацніть на пункт Плаваючий блок.

 

 

4. Після активації плаваючого блоку, Ви зможете перемістити елемент всередині цього блоку на будь-яку позицію за допомогою кнопки у вигляді чотирьох стрілочок.

 

 

5. Обрати інший тип екрана (смартфон, планшет, комп'ютер) можна за допомогою кнопок перемикання режимів макета.