CityHost.UA
Допомога і підтримка

Node.js вирішення проблемних моментів

1. Не обирається версія застосунку Node.js з панелі керування

 

Перед вибором версії застосунку спробуйте очистити папку з сайтом, наприклад, можна тимчасово перемістити всі існуючі файли на каталог вище, далі обрати версію застосунку і повернути файли проєкту назад.

Якщо для хостингу обмежено зовнішні підключення через шкідливий код функціонал node.js встановлено не буде, перш ніж зробити це потрібно очистити шкідливий код і запустити повторну перевірку хостингу.

 

2. Помилка під час запуску застосунку Node.js з панелі керування

 

Не всі помилки застосунків можуть бути передбачені в панелі керування, тому для отримання конкретної помилки, яка не дозволяє запустити застосунок виконайте команду з каталогу сайту /var/www/логін_хостингу/.nvm/versions/node/версія_застосунку/bin/npm start в команді слід підмінити логін_хостингу та версія_застосунку власними даними. 

 

3. Помилка Permission denied підчас запуску модулів

 

Перевірте права доступу на каталог node_modules його підкаталоги та файли, вони повинні бути з правом на виконання (chmod +x), спробуйте виконати chmod 777 -R node_modules та повторіть спробу запуску модуля командою node_modules/.bin/назва_модуля

 

4. Як перевстановити або видалити функціонал Node.js

 

Перший запуск функціонала Node.js автоматично створює в кореневому каталозі хостингу 2 каталоги .npm та .nvm, в цих каталогах зберігаються системні файли та користувацькі залежності, які використовують певну кількість інод та місце на диску. Видалення даних каталогів дозволить перевстановити функціонал з панелі керування.

 

5. Відсутній каталог node_modules

 

Після розміщення файлів проєкту виконайте ssh команду npm install для завантаження залежностей/модулів проєкту знаходячись в кореневому каталозі згідно [інструкції]

 

6. Зміна версії node в SSH (test only)

 

За потреби змінити версію node в ssh можна використати команду nvm use [версія] де [версія] — цифри версії застосунку встановлені на сервері з каталогу .nvm/versions/node/. Зверніть увагу, що потрібна версія появиться в каталозі тільки після першого запуску даної версії з панелі керування хостингу. Застосунок може повноцінно функціонувати тільки в рамках версій які доступні в панелі керування хостингом, а встановлення додаткових версій через утиліту nvm не гарантуватиме роботу застосунку саме на цій версії.


Схожі статті