CityHost.UA
Допомога і підтримка

Налаштування Nginx

 

 

В панели управления доступна настройка Nginx:

 

 

 

Яка включає такі параметри:

 

 

Server Push дозволяє серверу, сумісному з HTTP 2, відправляти ресурси клієнту, сумісному з HTTP2, перш ніж клієнт запросить їх. Здебільшого це метод підвищення продуктивності, який може бути корисним при запобіжному завантаженні ресурсів. Щоб використовувати Server Push, більшості програм потрібно змінити свій код, щоб включити заголовок Link у всі запити, які мають ресурси, що передаються. Наприклад, якщо у вас є веб-сторінка з іменем page.html, для якої потрібно /css/style.css, вам необхідно додати наступний заголовок у page.html:

 

 Це говорить нашій прикордонній мережі починати відправку /css/style.css щоразу, коли відвідувач запитує page.html. Якщо style.css вже знаходиться в локальному кеші браузера, браузер проігнорує push і скасує завантаження.

 

 

 

Cross-origin — це механізм, який дозволяє запитувати обмежені ресурси на веб-сторінці з іншого домену за межами домену, з якого обслуговували перший ресурс. Веб-сторінка може вільно вбудовувати зображення з різних джерел, таблиці стилів, скрипти, фрейми та відео. Певні "міждоменні" запити, особливо запити Ajax, за замовчуванням заборонені політикою безпеки того самого походження. CORS визначає спосіб, яким браузер та сервер можуть взаємодіяти, щоб визначити, чи безпечно дозволити запит із різних джерел.

Запрошені дані разом із заголовком Access-Control-Allow-Origin із підстановковим знаком *, що вказує на те, що запити з усіх доменів дозволені:

 

Access-Control-Allow-Origin: *

 

 

404 -> Apache - це перенаправлення запитів з помилкою 404 на сервер Apach. Корисно для встановлених на сайті плагінів та модулів, які динамічно генерують статичні дані.

 

 

Кешування - додає заголовок expires для статичних розширень:

 

(avi,bmp,bz2,css,doc,docx,eot,fla,flv,gif,gz,htm,html,ico,jpeg,jpg,js,mkv,mov,mp3,mp4,mpeg,mpg,odf,

odp,ods,odt,ogg,otf,pdf,png,ppt,pptx,rar,rtf,svg,swf,tar,tgz,ttf,txt,wav,wbmp,webp,wml,wmlc,wmls,

wmlsc,woff,woff2,xls,xlsx,zip)

 

Час життя кешу в днях – час життя заголовка expires.

 

Список розширень — список розширень, які віддаються сервером Nginx, що дозволяє прискорити завантаження веб-сторінки.


Схожі статті