CityHost.UA
Допомога і підтримка

Як тимчасово збільшити параметри хостингу?

Для деяких завдань, по типу: експорт, імпорт великої обсягу товарів, генерації кеш даних, ресайз картинок і т.д. необхідна велика кількість ресурсів. Ці та інші завдання, які виконуються не кожен день і не вимагають повсякденного використання, але при цьому споживають велику кількість ресурсів сервера - ми реалізували функціонал тимчасового збільшення параметрів хостинг-аккаунта — Booster 3000.


Параметри хостингу, які будуть збільшені: CPU (збільшення кількості ядер з коефіцієнтом х2), RAM (збільшення загального обсягу пам'яті з коефіцієнтом х2), PHP_MEMORY_LIMIT (збільшення загального обсягу пам'яті з коефіцієнтом х4), час виконання скриптів / час очікування відповіді (все параметри timeout для nginx, apache, php з коефіцієнтом х2). Параметри можуть змінюватись, в залежності від тарифного плану, але коефіцієнти - статичні. Деталі збільшень доступні на сторінці з керуванням послуги.

Для тимчасового збільшення параметрів хостингу перейдіть в свою панель управління: [посилання на панель керування]

Далі: [Хостинг 2.0 -- Керування] :Перейдіть на вкладку [КЕРУВАННЯ][1] -- [BOOSTER 3000][2] :На відображеній сторінці, для включення тимчасового збільшення параметрів, натисніть на кнопку [ВВІМКНУТИ] :


— функціонал активується на 4 години. Дата вимкнення відображається в данному розділі, замість кнопки [УВІМКНУТИ];
— під час включеного функціоналу Ви не зможете змінити тарифний план;
— при додаванні нового сайту у Вас буде можливість збільшити параметри PHP до збільшених значень в ручному режимі, в розділі [налаштувань PHP]
— активація функціоналу доступна лише раз на добу;