CityHost.UA
Допомога і підтримка

Антивірусна перевірка сайту

 

На нашому хостингу використовується антивірус на базі анівіруса від AiBolit. Антивірус знаходиться в розділі Хостінг2.0 - Керування - Керування:

 

 

 

Сканування

 

Для запуску сканування натискаємо на кнопку AiBolit - Запустити сканування:

 

Результати сканування

 

Сканування відбувається до 5-10 минту, після чого результати приходять на пошту облікового запису. Якщо вірусів не буде виявлено прийде повідомлення:


Сканування хостинг аккаунта ch **** завершено.

Шкідливий код не виявлено


Якщо ж віруси будуть виявлені в акаунті, прийде лист з описом і посиланням на знайдені віруси. При переході по посиланню можна буде докладніше вивчити в яких файлах і який код був виявлений:

 

! При виявленні вірусів в акаунті на хостинг встановлюється обмеження на всі вихідні з'єднання.


Шкідливий код необхідно буде видалити. Після видалення за тим же посиланням зі шкідливим кодом потрібно буде натиснути на кнопку "Я почистив", антивірус запуститися повторно і якщо вірусів не буде виявлено, то всі обмеження будуть зняті автоматично протягом години:

 

 

 

 

 

 

Рекомендації

 

Для з'ясування причини зараження файлів вашого сайту рекомендується:


1. Перевірити дату створення / зміни файлів зі шкідливим кодом і проаналізувати логи доступу до сайту в даному часовому проміжку.

2. Перевірити логи доступу до сайту і проаналізувати яким чином дані файли були створені / змінені.

3. Перевірити скрипти сайту на уразливості з метою запобігання їх повторного використання зловмисниками для завантаження шкідливого коду.

Також рекомендуємо оновити вашу CMS, а також її плагіни / модулі для того, щоб мінімізувати ризик виникнення подібної ситуації в подальшому, так як в оновленнях розробники виправляють знайдені раніше уразливості. Не встановлюйте плагіни з неперевірених джерел.


Будьте уважні! Звичайне видалення шкідливого коду без прийняття додаткових заходів безпеки може зробити ваш сайт легкою здобиччю для зловмисників і привести до повторного зараження.